Archyvai

„Gravity“ savaitgalis – drum'n'bass muzikos dievas Dom & Roland bei DJ Mantini gimtadienis

Savaitgalį net ir nenorintys bus priversti eiti į uždaras patalpas. Į Vilnių iš Londono atvyksta didis žmogus. Per 1000 pasirodymų visame pasaulyje, keliolika karščiausių drum’n’bass muzikinių vinilų, penki albumai, begalė remiksų. Taip skamba nekuklūs drum’n’bass atlikėjo Dom & Roland biografijos skaičiai. Dar daugiau apie jo statusą galėtų pasakyti brito kolegos. „Dom & Roland indėlio į drum’n’bass neužginčys niekas,“ – sako legendinis LTJ Bukem.

Jau šį penktadienį vienas garsiausių drum’n’bass stiliaus atlikėjų pirmą kartą pasirodys klube „Gravity“. Serijoje „Amenų Broliai“ kartu su Drom & Roland dar gros JaZzy, Cr-Edit, Rhodopsin, SaltySugar. Tad laukia masyvus reivas su septyniomis valandomis laužytų ritmų šokiais. Šeštadienį klube „Gravity” kaloringus drum’n’bass ritmus keis daug lėtesnė r’n’b bei hip hop muzika. Labai sėkmingoje serijoje „Taste It“ savo gimtadienį su būriu didžėjų atšvęs DJ Mantini.

Pirmą kartą „Gravity" pasirodysiantis Dom & Roland – tai 16 metų drum’n’bass vyniojantis šio muzikinio stiliaus dievas iš D. Britanijos. Per 1000 pasirodymų visame pasaulyje, keliolika karščiausių drum’n’bass muzikinių vinių, penki albumai, begalė remiksų. Tiesiog į vieną eilę su LTJ Bukem ir Goldie statomas drum’n’bass sunkiasvoris yra toks žinomas, įtakingas ir profesionalus, kad apie jį neverta net nieko rašyti.

„Leisiu sau šį kartą pabūti muzikos teoretiku. Yra daug atlikėjų sukūrusių gerų kūrinių, tačiau labai nedaug iš jų sukuria tai, kas įtakoja paties muzikinio stiliaus evoliuciją. Daugiau nei prieš dešimt metų tai padarė Dom & Roland, kuris padovanojo drum‘n‘bass muzikos scenai „Tramen“ ritmą. Būtent šio ritmo dėka pradėjo lipdytis visa sunkioji drum‘n‘bass pusė. Paprastas ir genialus „Tramen” pavergė ne tik drum’n’bass scenos prodiuserius, legendinis beprotis Venetian Snares net ir šiandien naudoja šią stebuklingą sulaužyto ritmo kombinaciją,“ – sako serijos „Amenų Broliai“ šeimininkas JaZzy.

Dom & Roland video: