Archyvai

„Gorkio“ baro požemio skliautus krikštys ponaičiai iš Varšuvos

Paskutinį spalio penktadienį, spalio 29 d. jaukiausia vintažinė vietelė mieste – "Gorkio“ baras – draugus, svečius ir praeivius kviečia į naujos žiemos erdvės krikštynų vakarą.

Pagal „anais laikais“ Gorkyne vadintą Didžiąją gatvę vardą gavęs baras, lankytojų jau nuo pat atidarymo pramintas stilingos nostalgijos ambasada, atveria naują erdvę – skliautuotuosius rūsius. Atvėsus orams „Gorkis“ žiemai užrakina stebuklingo vidinio kiemelio vartus, o svečius kviečia susiburti ne mažiau slėpiningame požemyje.

Šachmatinėmis grindimis grįstą „Gorkio“ požemį krikštys svečiai iš Varšuvos – muzikinis projektas „6T’s Club”, muzika, ideologija ir įvaizdžiu šaukte šaukiantys meilę septintojo dešimtmečio vaibui.

„6T’s Club” arba tiesiog šešiasdešimtųjų klubas vienija itin mandagiai vienas kitą pristatančių muzikančių trijulę – didžėjus ponaitį Myszon‘ą ir ponaitį Tuščiną bei grupės balsą ir veidą panelę Aną. Šie senamadiški novatoriai kuria unikalų, istoriškai niekuomet neegzistavusį skambesį. Klasikinius soul akordus, aštresnius regio ir ska ritmus derindami su šokio aikšteles uždegančiu funku lenkai pasiutėliai gimtojoje Varšuvoje garsėja kaip pozityviausių ir nuoširdžiausių šokių užkūrėjai.

Šiek tiek svingo, šiek tiek vyno, šiek tiek spontaniškų šokių ir pati jaukiausia draugija mieste – „Gorkio“ baras su slėpininguoju požemiu laukia Jūsų paskutinį šio mėnesio penktadienį, spalio 29-ąją. Šildančias penktadieniškas melodijas vynios Deneez (OES) ir Žilvinas Noruišis. Į rūsius leisimės jau gerokai įnaktijus, nuo 22 valandos. Šventės durys atsivers už 10 Lt.