Archyvai

Golden Parazyth gyvą elektroniką penktadienį skleis „Vasaros terasoje“

Nė koncerto be anšlago – tokia teorija vadovaujasi stebintys elektroninės muzikos dainiaus Golden Parazyth karjerą. Penktadienį, liepos 23-ąją parazitas, arba tiesiog Giedrius, savo programą atgabens į Vilniaus mokytojų namų kiemelyje įsitaisiusią „Vasaros terasą“.

Daugelyje didesnių ar mažesnių Lietuvos festivalių šiemet, kaip ir ankstesniais metais, koncertuojantis Golden Parazyth rado laiko ir savo gerbėjams, įstrigusiems Vilniuje. Tiesa, nevertėtų pamiršti, kad šiuo metu atlikėjas triūsia ir studijoje, kur įrašinėja trečiąjį savo albumą. Ta reiškia, kad „Vasaros terasoje“ skambės ir kol kas niekur neįamžinti nauji kūriniai.

Golden Parazyth karjera prasidėjo 2006-aisiais. Tuomet nepriklausoma įrašų kompanija „Partyzanai“ išleido debiutinį jo albumą „Appartment of Steel“, daugelį nustebinusį naivumo ir išbaigtumo derme. Per keletą metų Giedrius tapo neatsiejama įvairaus masto vakarėlių visoje Lietuvoje dalimi, vis daugiau žmonių atrado jo skleidžiamą lengvos elektronikos nuotaiką.

2009-aisiais atlikėjas pasirašė kontraktą su leidybine kompanija „Monako“, kuri išleido antrąjį jo albumą „All The Truth About Blue Monkeys“, kuriame skamba ir kūrinys, įrašytas drauge su dainininke Alina Orlova. Golden Parazyth pasirodymuose ėmė rastis gyvais instrumentais grojančių muzikantų, kurie pasivadino tiesiog „Monkeys Band“. Ką atneš trečiasis albumas, kol kas – paslaptis, tačiau labai įdomi. Galima tik spėti, kad tikrai bus gaivu ir draugiška.

Po gyvo Golden Parazyth pasirodymo penktadienį „Vasaros terasoje“ didžėjaus „Partyzanų“ narys Gvidas B. bei „Backdoors“ komandos atstovas Pupa. Visą vakarą įėjimas į renginį – nemokamas.