Archyvai

Gitaristas Michaelis Schenkeris į Vilnių atveš „Scorpions“ ir „UFO“ dvasią

Lietuva dar kartą įrodo esanti roko legendų meka. Balandžio 24 dieną, Vilniuje, savo pasirodymą surengs buvęs grupių „Scorpions“ ir „UFO“ gitaristas Michaelis Schenkeris.

Sunkiosios muzikos klausytojai su nuostaba priėmė Michaelio Schenkerio puslapyje paskelbtą žinią apie viešnagę Lietuvoje. Stebėtis tikrai yra dėl ko, visgi šiuo metu savotiškas atlikėjo renesansas – kūriniai iš šviežiausio albumo „Temple of Rock“ šturmuoja roko muzikos stočių topus, o kolegos muzikantai kviečia į bendrus projektus.

Aplink atlikėją susikaupęs dėmesio burbulas išvirto į pasaulinį turą, kurio pradžia didžiausiose JAV scenose, įsibėgėjimas – egzotiškoje Japonijoje, o kulminacija palikta Europos gerbėjams.

Kartu su M.Schenkeriu Lietuvoje svečiuosis ir kartu pasirodys ne mažiau garsūs muzikantai. Jau dabar žinoma, kad į gastroles legendinis gitaristas leidosi su buvusiais „Scorpions“ nariais – būgnininku Hermanu Rarebellu ir bosistu Franciu Buccholzu. Taip pat škotiško roko dvasia pasirodymą papildys Doogie White‘as, atlikėjas, per ilgą muzikanto karjerą bendradarbiavęs tiek su gitaristu Yngwie Malmsteenu, grupe „Rainbow“, tiek su daugeliu kitų žinomų roko projektų. Klavišiniais ir gitara „kietą“ melodinę liniją laikys ilgus metus M.Schenkeriui asistuojantis Wayne’as Findlay.

Koncerte bus galima išgirsti ne tik geriausias „Scorpions“ ir „UFO“ kompozicijas, bet ir per ilgą karjerą pripažinimo sulaukusius M.Schenkerio solo kūrinius.

Michaelio Schenkerio koncertas balandžio 24 d., „Forum Palace“, Vilniuje. Pirmieji bilietai pigiau. Bilietus į šį renginį platina „Tiketa“ kasos ir www.tiketa.lt.