Archyvai

Geriausi sostinės barmenai, gaivūs vasariški kokteiliai naujame naktiniame klube Palangoje

Klubinėtojau, jau birželio 18-ąją dieną galėsi pasinerti į linksmybių bangas atsinaujinusiame „Nesė Pramogų Banko“ naktiniame klube Palangoje, kur tavęs lauks ne tik nauja koncepcija, bet ir atnaujintas interjeras, galinga garso sistema, įspūdingos šviesos, lazeriai, stingdančios azoto patrankos bei dar daug kitų judėti ligi paryčių verčiančių naktinio gyvenimo atributų! Nedidelis 200 kvadratinių metrų klubas išsiskirs ne tik savo jaukumu, modernumu, aptarnavimu, bet ir populiariausių Lietuvos dj‘ų vizitais bei jų organizuojamais renginiais.

Lengvas, nuotaikingas ir vasariškas. Tokiu muzikiniu formatu šiemet kvėpuos Palangos naktinis klubas „Nesė Pramogų Bankas“, įsikūręs pačioje Palangos širdyje – Basanavičiaus gatvės viduryje (Basnavičiaus g. 24A). Iškilmingai naktinio klubo atidarymą skelbs vilniečių širdis užkaravę Dj Justin Beat ir Dj URL, žadantys pavergti ir vasaros sostinės – Palangos – poilsiautojus savo grojama energinga house muzika. Taip pat „Nesė Promogų Banke“ Jus pasitiks seksualiosios klubo merginos, kurios visą vasarą leis Palangoje kartu su Jumis!

Palangos centre įsikūręs naktinis klubas “Nesė Pramogų Bankas” nepaliks abėjingo nei vieno. Geriausi sostinės barmenai, gaivūs vasariški kokteiliai, visoje Lietuvoje gerai žinomi Dj’ai, šilta aplinka, nepriekaištinga garso aparatūra bei visada linksmai nusiteikęs naktinio klubo personalas – tai, kas Jūsų lauks visą vasarą, kiekvieną savaitgalį, užsukus į „Nesė Pramogų Banką“.

Jei nepavyks apsilankyti oficialiame klubo atidaryme birželio 18d., penktadienį, nenusiminkite, – kadangi jau šeštadienį jūsų lauks ne ką mažiau įspūdingas oficialus DAVID GUETTA renginio after‘is! Jei buvote šiame koncerte negalėjote negauti kvietimo sudalyvauti ir šiame jau tradicija tapusiame vakarėlyje, kuris pirma kartą vyks vasaros sostinėje Palangoje!

Iki susitikimo naujajame Palangos naktiniame klube jau šį savaitgalį!

""