Archyvai

George`o Michaelo dainos išsklaidė lietaus debesis

Lietingą šeštadienio vakarą į Vilniaus paveikslų galerijos kiemelį slėpdamiesi po skėčiais rinkosi George`o Michaelo dainų mėgėjai. Čia viso pasaulio moterų numylėtinio dainas gyvai, skambant maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro (LVSO) muzikai, atliko dainininkas Dima Šavrovas–Sasha Song.

Koncertą LVSO pradėjo atlikdamas keletą kūrinių iš simfoninių „Pink Floyd“. Tuomet greitu žingsniu į sceną, lietui lyjant, atskubėjo ir Sasha Song. Daugeliui susirinkusiųjų gerai pažįstamas G.Michaelo dainas jam padėjo atlikti pritariantys vokalistai.

Turbūt neįmanoma suskaičiuoti, kiek gerbėjų turi legendinis „Wham!“ grupės vokalistas G.Michaelas, tačiau daugiau kaip 110 milijonų albumų kopijų, parduotų per daugiau nei 20 metų trunkančią muzikinę karjerą, įrodo šio atlikėjo išskirtinumą.

Pats Dima pristatydamas vieną po kitos G.Michaelo dainas, taip pat neslėpė simpatijų šiam atlikėjui.

„Jis yra vienas iš nedaugelio dainininkų, kuris mane įkvepia kurti ir dainuoti toliau. Jau nuo vaikystės aš klausau ir dainuoju jo dainas, o šis projektas – tai kelias atgal į mano vaikystę, jos prisiminimas, bet tuo pačiu metu – iššūkis bei didžiulis išbandymas, juk negaliu mylimiausio atlikėjo dainų atlikti blogai“, – kiek anksčiau yra sakęs D.Šavrovas.

Pradžioje bene po kiekvienos dainos Sasha Song nuo kaktos braukėsi rasos lašus, o publika vis dar po skėčiais slėpėsi nuo lietaus, įsibėgėjus koncertui lietaus debesys išsisklaidė, o skėčių jūra pamažu išnyko. Susirinkusi publika ėmė judėti ir dainuoti kartu su puikiai nusiteikusiu D.Šavrovu.

Lietus nesugadino nuotaikos ir susirinkusiai publikai. Sasha Song negailėjo jai nuoširdžių komplimentų:

„Jūs puiki publika, kaip gera su jumis būti, paplokite patys sau“.

Prieš atlikdamas gerai žinomą G.Michaelo ir sero Eltono Johno dainą „ Don`t let the sun go down on me“ atlikėjas juokavo: „Gaila, bet E.Johnas negalėjo atvykti“.

Koncertą Sasha Song pabaigė su daina „Freedom“, be kurios, jo žodžiais tariant, tiesiog negali praeiti nei vienas G.Michaelo koncertas.

Vakaro metu taip pat skambėjo tokios gerai žinomos atlikėjo dainos kaip „Amazing“, „Fast Love“, „Faith“, „Outside“.

 

Kristina Aksamitaitė

 

Nuotraukos ir informacija © Vilnius by Night. Griežtai draudžiama kopijuoti bei platinti be vilniusbynight.lt sutikimo.