Archyvai

Futbolo čempionato transliacijas „Siemens“ arenoje stebėjo būriai sirgalių

Stebėti tiesioginių pasaulio futbolo čempionato pusfinalių transliacijų per didžiausią Vilniuje vaizdo ekraną į „Siemens“ areną susirinko 2 000 futbolo sirgalių. Jie su entuziazmu žiūrėjo pirmąsias čempionato pusfinalio rungtynes tarp Olandijos ir Urugvajaus bei įnirtingą kovą tarp Vokietijos ir Ispanijos futbolo rinktinių. Artėjant finalui, prognozuojama, kad futbolo aistruolių arenoje susirinks dar daugiau.

„Pusfinalių transliacijų metu čia virė tikros aistros, skambėjo vuvuzelos ir vyko azartiškos varžybos dėl prizų. Į skirtingus sektorius pasiskirstę komandų sirgaliai nenusileido vieni kitiems ir iš visų jėgų palaikė savo favoritus“, – sakė „Siemens“ arenos renginių skyriaus direktorius Juras Vėželis.

""

Tiesioginėms futbolo varžybų transliacijoms stebėti „Siemens“ arenoje sumontuotas 8×16 metrų dydžio vaizdo ekranas.

„Panašu, kad „Siemens“ arena tampa tikru traukos centru, ieškant vietos, kur su kompanija galima būtų stebėti lemiamas futbolo čempionato kovas, nevaržant emocijų. Abiejų transliacijų metu netrūko emocijų ir audringo palaikymo“, – kalbėjo J. Vėželis.

Pasak Juro Vėželio, per varžybų pertraukas sirgaliai noriai ėjo į „Siemens“ arenoje įrengtą futbolo aikštelę ir mėgino laimę, patys mušdami įvarčius. Azartiškiausi futbolo mėgėjai namo iškeliavo nešini įvairiais prizais.

""

Artimiausia transliacija iš čempionato per didįjį „Siemens“ arenos ekraną vyks liepos 10 d., šeštadienį, kai bus tiesiogiai transliuojama dvikova tarp Vokietijos ir Urugvajaus dėl trečiosios vietos, o liepos 11 d., sekmadienį, čia bus galima stebėti dviejų stipriausių pasaulio futbolo komandų – Ispanijos ir Olandijos – susitikimą.

Rungtynių pradžia – 21.30 val.