Archyvai

„Freaks On Floor“ naują albumą „Hello Girls!“ įrašė koplyčioje

Lietuvos roko pulsą nuolat palaikanti grupė „Freaks On Floor“ gali atsipūsti. Vyrukai sėkmingai baigė naujo albumo „Hello Girls!“ įrašus. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, antrasis studijinis grupės albumas dienos šviesą išvys gruodžio 16 dieną.

Energingoji trijulė atskleidė, jog įrašai vyko puikia akustika pasižyminčioje erdvėje – Anykščių koplyčioje. Tai originalus pastatas, darniai jungiantis senosios ir naujosios architektūros bruožus. Šio sumanymo autorius ir „Freaks On Floor“ garso režisierius Julius Aglinskas sakė: „Pirmiausia tai yra požiūris, į įrašą ne kaip į techninį procesą, o kaip į tam tikrą meninį prieskonį, kuris prisideda prie jau parašytos muzikos ir suklijuoja ją į bendrą įdėją. Klausytojai galės išgirsti ne dirbtinai sutvarkytą „kompiuterio atlikimą“, priešingai, tarsi fotoaparatu užfiksuotą gyvo koncerto energiją.“

Geras grupės bičiulis Girmantas Neniškis prisijungė prie „Freaks On Floor“ ir įrašų stovyklos Anykščiuose metu grupės virtuvę fiksavo video kamera.

Pasklido gandai, jog albumo „Hello Girls!“ audio redagavimą (angl. mastering) grupė patikėjo vienam geriausių pasaulyje garso inžinieriui Howie Weinberg, kurio darbų sąraše yra tokių grupių kaip „Red Hot Chilli Peppers“, „Nirvana“, „Gorillaz“, „U2“, „Daft Punk“ ir kitų puikiai žinomų atlikėjų albumai.

 

Albumo „Hello Girls!“ dainų sąrašas atrodo taip:

 

1. „History of Stories“

2. „Hello Girls“

3. „Only“

4. „Is There a Light“

5. „Harder“

6. „Ocean“

7. „Realize things“

8. „Freedom Peace & Me“

9. „Looking Down“

 

„Freaks On Floor“ nekantriai laukia gruodžio 17 dienos. Grupės nariai šiuo metu intensyviai ruošiasi ir žada griausmingą albumo pristatymą menų fabrike „Loftas“.