Archyvai

„Freaks On Floor“ debiutinio albumo „Freaky Wonder“ džiaugsmais dalinsis koncertų ture

„Freaks on Floor“ stovykloje gera naujiena po vieną nevaikšto: ką tik sėkmingai baigę debiutinio albumo „Freaky Wonder“ įrašus, jaunieji rokeriai kviečia į albumo pristatymo koncertų turą.

Gegužės 22-ąją, šeštadienį, nemokamu pristatymo koncertu Vilniuje, Vasaros terasoje, prasidėsiantis turas vėliau persikels į Kauną bei Klaipėdą.

„Esame labai dėkingi „Tuborg“, kuris dar kartą įrodė, jog yra už kokybišką muziką. Nekantraujame ne tik laikyti rankose debiutinį albumą, bet ir visu jo turiniu, energija, nuotaika pasidalinti su gerbėjais turo metu. Pagaliau galėsime pristatyti tai, ką jau daugiau nei dvejus metus brandinome“,  pasakojo grupės vyrukai Justinas, Rokas ir Julius.

Gegužės 22-ąją, Vasaros terasoje „Freaks on Floor“ pagaliau sugros visą naująjį albumą nuo A iki Ž. Rokenrolo dozę papildys sintetinio elektropop duetas „The Sneekers“, o jauna bei entuziastinga keturių bendraminčių komanda „InSearch“ į pristatymo koncertą įneš džiazo elementų. Muzikai spalvų suteiks gero vaizdo ambasadoriai ir fryksų draugai „Oro pagalvės“.

Atslūgus Eurovizijos batalijoms Osle, birželio 4-ąją grupė patrauks į pajūrį bei pirmą kartą koncertuos Švyturio menų doke, naujoje Klaipėdos kultūrinėje erdvėje. Debiutinio albumo pristatymą čia apšildys jauna klaipėdiečių grupė „Delyro“ ir didžėjų bei renginių organizatorių komandos „Street Industry“ atstovai.

Birželio 11-ąją Kaune, Freaks on Floor kels rokenrolo bangas jau pažįstamame klube „Džem’pub“. Fryksams kompaniją palaikys ir Kauno publiką mobilizuos elektroninės muzikos atradimas Golden Parazyth.

“Kai kas ginčijasi, kurie Freaks on Floor jiems labiau patinka – gyvai ar klausant įrašo. Esam nerealiai laimingi, kad pagaliau pavyko sumeistrauti tobulai skambantį albumą. Tačiau kiekvieną kartą su didžiausiu malonumu nusiraunam plaukus grodami gyvai. Taip bus ir visuose turo koncertuose”,  garantuoja fryksai.

Debiutinį albumą „Freaky Wonder“ grupės gerbėjai galės įsigyti jau nuo birželio 1-osios. Albumas atsiras „iDeal“ prekinį vardą naudojančiose parduotuvėse, turinčiose „Apple“ produktų salonus Lietuvoje (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje).