Archyvai

Fotokonkursą–parodą „Naktinis Vilnius“ vainikavo apdovanojimai

Naktinio sostinės gido Vilniusbynight.lt organizuoto fotokonkurso–parodos „Naktinis Vilnius“ pirmosios vietos nugalėtojas Augustas Četkauskas (nuotr. „Ateina tragiška naktis“, sulaukusi 2089 balsų – aut.past.) apdovanotas 500 litų vertės kelionių agentūros „Zigzag travel“ čekiu. Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams – Aistei Leketaitei ir Juliui Pociui – taip pat įteikti organizatorių įsteigti prizai.

Jų nuotraukos „Karlsono žvilgsnis“ ir „Street hooligans“ sulaukė atitinkamai 999 ir 781 balso.

Visiems kitiems dalyviams šį konkursą primins organizatorių įteikti diplomai.

Konkurso organizatorė, naktinio sostinės gido Vilniusbynight.lt įkūrėja Alma Užusienienė džiaugiasi, kad konkursas sulaukė susidomėjimo ir daugybės teigiamų atsiliepimų. Taip pat ji žadėjo, kad konkursas nuo šiol taps tradiciniu.

„Tuo pat metu jis vyks ir kitąmet. Atsižvelgdami į šiųmetę patirtį ir pasiteisinusius bei nepasiteisinusius sprendimus, šiek tiek koreguosime fotokonkurso sąlygas“, – kalbėjo A.Užusienienė.

Fotokonkursas-paroda „Naktinis Vilnius“ įdomus tuo, kad gražiausią nuotrauką rinko ne kompetentinga komisija, o Vilniusbynight.lt lankytojai.

Į konkurso uždarymo renginį prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ susirinko panorę pasveikinti nugalėtojus dalyvių artimieji bei draugai ir smalsūs prekybos centro praeiviai.

Čia jie galėjo pakelti taurę putojančio vyno, pasivaišinti šokoladiniais saldainiais ir pasiklausyti grupės „Ilgumos“ atliekamų dainų.

Sausio 5–vasario 25 dienomis vykusiame konkurse šįmet dalyvavo 180 profesionalių fotografų bei mėgėjų, o konkurso–parodos rengėjų pašto dėžutes pasiekė 800 nuotraukų.

Nuo kovo 1 d. fotokonkursas-paroda „Naktinis Vilnius“ persikels į prekybos centrą „Europa“, kuriame du mėnesius džiugins vilniečius bei miesto svečius.

 I-oji vieta:

""

Augustas Četkauskas "Ateina tragiška naktis"

 

II-oji vieta:

""

Aistė Leketaitė "Karlsono žvilgsniu"

 

III-oji vieta:

""

Julius Pocius "Street hooligans"

 

Renginio nuotraukos fotografo Gyčio Pališkio.