Archyvai

Fimo „Smurfai“ premjeros proga melsvai perdažytas visas Ispanijos kaimelis

Jau šią savaitę Ispanijoje vyks ilgai laukto trimačio filmo „Smurfai“ išankstinė premjera, o ta proga kūrėjai, kompanija „Sony“, sugalvojo itin neįprastą reklamos būdą. Apie 30 kilometrų nuo Malagos esantį Juzcaro kaimelį jie paskelbė Smurfų sostine ir visus jo namus perdažė melsva spalva. Tai tapo didžiuliu įvykiu ramios vietovės gyvenime, čia savo studijas statosi žurnalistai, gerokai padaugėjo turistų, o vaikai bei suaugusieji vaikšto persirengę filmo personažais.

„Tai – neįprastas įvykis ramiame mūsų bendruomenės gyvenime. Kai sužinojome apie premjerą ir naują miestelio spalvą, iš pradžių sutrikome, juk buvome pripratę prie senosios architektūros. Tačiau dabar visi džiaugiamės ir švenčiame. Tikime, jog tai ne tik praskaidrins vaikų kasdienybę, bet ir atgaivins turizmą“, – sako vienas Juzacro gyventojas.

Režisierius Raja Gosnellis, sukūręs tokius kino hitus kaip „Dar nebučiuota“, ,,Vienas namuose3“, ,,Scooby-Doo“, „Didžiosios motulės namai“, vėl pasiraitojo rankoves pristato naujausią ir, kritikų teigimu, galbūt net populiarumu „Šreką“ pralenksiantį, savo darbą „Smurfai“ (The Smurfs). Jame vienai iš žaviųjų smurfių savo balsą paskolino ir garsioji dainininkė Katy Perry.

Įdomiausia yra tai, kad vaikystėje Katy nežiūrėjo šio filmuko – pastorius tėvas jai draudė jį žiūrėti, nes, pasak jo, smurfai – labai akiplėšiški padarai, iš kurių nedera mokytis vaikams.

,,Juokinga, kad man nebuvo leista žiūrėti „Smurfų“ vaikystėje. Ne tik tėvas buvo griežtas šiuo atžvilgiu. Mama taip pat manė, kad herojė Smurfette pakankamai nepadori, nes ji buvo vienintelė moteris visame smurfų kaimelyje. Buvau labai griežtai auklėjama, tačiau dabar, mano nuomone, ,,Smurfai“ yra pats tinkamiausias filmukas ne tik vaikams, bet ir visai šeimai“ – sakė dainininkė.

Filmas, kuris bus išleistas 3D formatu, yra paremtas belgų menininko Peyo kurtais personažais bei linksmomis jų istorijomis. Juostoje bus pasakojama, kaip mažieji smurfai atsiduria žmonių pasaulyje, Niujorke, ir kaip jie stengiasi grįžti į mažą ir jaukų melsvą savo kaimelį, neužrūstinę piktojo burtininko Gargamelio.

Kitus melsvus simpatiškus herojus įgarsino aktoriai Paulas Reubensas, B.J. Novakas bei Jeffas Foxworthy. Komedijoje taip pat pamatysime Neilą Patricką Harrisą, Hanką Azaria, Jayma Mays.

Lietuvos kino teatrai melsvai nusidažys nuo rugpjūčio 18 dienos, o kol kas kviečiame pasigrožėti pamėlusiu Ispanijos kaimeliu ir linksmu filmo anonsu: