Archyvai

Festivalio „Be2gether“ futbolo aikštelėje susikaus žvaigždės su gerbėjais

Paskutinį birželio savaitgalį vyksiančio muzikos ir meno festivalio „Be2gether“ lankytojai savo jėgas galės išbandyti futbolo čempionate, kurį rengia Čempionate žiūrovai kovos, o kai kurie iš jų turės galimybę susikauti su komanda „Puma Dream Team“, kurią sudarys scenos žvaigždžių rinktinė.

Komandoje „Puma Dream Team“ žais „Gatvės lygos” puolėjai Svaras, SWIX ir Mamania, „Senosios mokyklos“ lektoriai Tadas Quazar ir Manfredas, „Silence Family“ kūrėjai Leon Somov ir Few Nolder, „Eurovizijos“ chuliganų „InCulto“ nenuorama Aurimas, „Brassbastardz“ niekšelis Alvydas. Jie sužais parodomąsias rungtynes su gerbėjų komandomis šeštadienį ir sekmadienį.

„Futbolas yra neatsiejama „Puma“ prekės ženklo dalis, todėl siekiame palaikyti futbolo gerbėjus ir Lietuvoje. Juk čia irgi yra nemažai futbolo sirgalių, tačiau kartais jiems pritrūksta progų pasireikšti. Tokia proga ir bus futbolo mini čempionatas bei parodomosios žvaigždžių rungtynės festivalyje „Be2gether“, – sakė „Puma“ atstovai.

Pasak „Puma“ atstovų, nemažai futbolo gerbėjų yra tarp Lietuvos muzikos atlikėjų bei jų gerbėjų, todėl ir kilo mintis juos įtraukti į šį mini čempionatą.

„Daugelį metų susitinkam su draugais karts nuo karto paspardyti kamuolio, žaidžiu mėgėjų komandoje, net esu dalyvavęs mėgėjų lygoje. Esu „kietesnio“ futbolo mėgėjas, todėl bus smagu pasidalinti emocijomis ir sužaisti su draugų muzikantų būriu, kita chebra, o svarbiausia – susitikti su žmonėmis, kurie mėgsta futbolą“, – kalbėjo Svaras.

„Puma“ organizuojamas čempionatas „Be2gether“ vyks dvi dienas iš eilės – birželio 25 ir 26 d.. Nugalėtojai bus apdovanoti kompanijos „Puma“ įsteigtu specialiu trofėjumi – „Puma“ auksinio futbolo batelio apdovanojimu.

Festivalio „Be2gether“ lankytojai į futbolo mini čempionatą gali registruotis interneto svetainėje b2g.lt arba socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame festivalio profilyje.