Archyvai

Estrados legenda Sofia Rotaru rudenį koncertuos Lietuvoje

Ukrainos estrados legenda Sofia Rotaru rudenį Lietuvoje surengs koncertines gastroles. Ryškiausia Ukrainos populiariosios muzikos scenos žvaigždė spalio mėnesį mūsų šalyje surengs net tris pasirodymus. Naują, jubiliejinę programą „Ja Nazovu Planetu Imenem Tvoim" Sofia Rotaru pristatys išskirtiniuose koncertuose spalio 20 d. „Šiaulių arenoje“ Šiauliuose, spalio 22 d. „Sporto halėje“ Kaune ir spalio 24 d. „Siemens arenoje“ Vilniuje.

Bilietus į Sofios Rotaru koncertą „Siemens arenoje“ Vilniuje platina bendrovė „Tiketa“. Nuo liepos 14 dienos 10 valandos pirmieji bilietus galės įsigyti „Tiketa“ klubo nariai. Kiti Sofios Rotaru gerbėjai tai padaryti galės nuo liepos 19 dienos, 10 valandos. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje tiketa.lt

Bilietai į Sofios Rotaru koncertus Šiauliuose ir Kaune nuo liepos 19 d. bus platinami visose BILIETAI.LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.bilietai.lt

Sofia Rotaru, vadinama „auksiniu Ukrainos balsu“, per savo karjerą yra išleidusi per 40 albumų ir įrašiusi daugiau nei 400 dainų, atliekamų rusų, ukrainiečių, rumunų, moldavų, bulgarų, serbų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų ir anglų kalbomis. Dainininkės ir aktorės kūryba daugelį kartų buvo pristatyta ir įvertinta pačiais prestižiškiausiais muzikos apdovanojimais. Ypatingai didelę sėkmę Sofiai Rotaru padėjo pasiekti muzikiniai ir meniniai filmai, kuriuose dainininkė atsiskleidė kaip puiki aktorė.

Estrados karaliene tituluojamai Sofiai Rotaru Ukrainoje buvo suteikti Nusipelniusios artistės ir Liaudies artistės vardai. Taip pat dainininkė savo laiku buvo paskelbta TSRS ir Moldavijos Liaudies artiste. 2000 m. Ukrainos aukščiausios akademijos taryba Sofią Rotaru išrinko „Geriausia XX amžiaus estrados dainininke“. 2002 m. tuometiniai Ukrainos prezidentas Leonidas Kučma ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas asmeniškai įteikė dainininkei Ukrainos didvyrės apdovanojimą ir Rusijos garbės ordiną, taip įvertindami jos nuopelnus menui.

Šiandien Sofia Rotaru yra viena geriausiai apmokamų dainininkių pasaulyje. Ukrainoje ji yra pati turtingiausia atlikėja, 2008 m. deklaravusi apie 100 mln. JAV dolerių siekiančias pajamas. Tais pačiais metais paskelbtoje visuotinės apklausos rezultatų suvestinėje Sofia Rotaru buvo išrinkta populiariausia popmuzikos atlikėja Rusijoje. Jos atliekama daina „Ja Nazovu Planetu Imenem Tvoim“ tapo dažniausiai 2008 m. Maskvos radijo stočių transliuotu kūriniu.

Spalio 20 d. „Šiaulių arenoje“ Šiauliuose, spalio 22 d. „Sporto halėje“ Kaune ir spalio 24 d. „Siemens arenoje“ Vilniuje vyksiančius Sofia Rotaru koncertus organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“.

„Ja Nazovu Planetu“

„Luna“

„Ja ni aglianus“