Archyvai

Eltono Johno gerbėjams – 250 papildomų bilietų

Legendinio Didžiosios Britanijos atlikėjo sero Eltono Johno ir grupės koncerto organizatoriai skelbia, jog į lapkričio 4 d., penktadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį pop žvaigždės koncertą nuo šiandien galima įsigyti 250 papildomų bilietų.

„Likus kelioms savaitėms iki Anglijos genijaus koncerto Lietuvoje paskutiniai bilietai į jį ėmė mažėti ypač sparčiai. Tikriausiai jau šiandien būtų nupirkti paskutiniai bilietai, todėl pasitarę su atlikėjo atstovais nusprendėme žiūrovams pasiūlyti kelis šimtus papildomų bilietų“, – aiškina „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

Nors papildomi bilietai yra šoniniuose sektoriuose, pasak J. Vėželio, čia bilietus įsigiję žiūrovai prie prabangaus pianino sėdintį scenos grandą matys pakankamai gerai. Todėl iki šiol bilietų nespėję įsigyti jo gerbėjai Lietuvoje dar turi galimybę tai padaryti „Tiketos“ bilietų platinimo kasose arba internetu www.tiketa.lt.

Iš viso Eltono Johno ir jo grupės koncertą „Siemens“ arenoje stebės apie 10 tūkst. žmonių.

Be to, į Lietuvą Eltonas Johnas atvyks ne vienas – su juo atkeliaus ir sensacingai išgarsėjęs violončelininkų duetas iš Kroatijos „2CELLOS“. Legendinio atlikėjo pastebėti, įvertinti ir su jo leidybine kompanija bendradarbiavimo sutartį pasirašę, vaikinai tapo E. Johną apšildančia grupe.

„Neprisimenu, kad kada Lietuvoje būtų koncertavusi tokia visame pasaulyje populiari ir žinoma apšildančioji grupė ir labai abejoju ar artimiausiu metu sulauksime tokio lygio apšildančios grupės. Panašu, jog penktadienio vakarą „Siemens“ arenoje susirinkusią publiką džiugins net du aukšto lygio atlikėjai – naujai atrasti talentai ir violončelės virtuozai „2CELLOS“ bei genijaus vardą pelnęs Eltonas Johnas“, – teigia J. Vėželis.

„2CELLOS“ vaikinai violončelėmis atlieka gerai žinomus kūrinius. Eltono Johno koncertai taip pat ypatingi tuo, jog apie 50 hitų repertuare turinčio atlikėjo pasirodymų metu skamba tik gerai žinomi ir klausytojų pamėgti kūriniai.

Eltono Johno koncertas Lietuvoje yra įtrauktas į atlikėjo pasaulinių gastrolių koncertinį turą. Po koncerto Lietuvoje E. Johnas šiemet dar keletą koncertų surengs Europoje, o po to persikels į Indoneziją ir Australiją.

Eltono Johno koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.