Archyvai

Elektroninės muzikos kūrėjų duetas Wild Idler pristato kūrinį su Marla Singer

„Wild Idler“ – du vyrukai, Arminas ir Vitas, anksčiau kategoriški savo mėgstamos muzikos stilių mylėtojai, prieš pusantrų metų nusprendė dirbti kartu. Nenoriai leisdamiesi į pavadinimo „Wild Idler“ interpretacijas, vis dėlto pripažįsta, jog dėl bendro tikslo padarę ne vieną kompromisą, juodu kuria muziką, kuri yra tiek energinga, tiek „tingi“.

Pagrindinis principas – kūryba turi komunikuoti su žmonėmis, sukelti jiems emocijas, kurios yra užkoduotos mūsų dainose, teigia Arminas. Kurti muziką, kuri paliestų žmonių širdis, o taip pat ir išjudintų užpakalius šokių aikštelėje, prideda Vitas. „Norime, kad mūsų muzika pasiektų platesnę auditoriją. Atsižvelgiame į tai, kas aktualu muzikoje, tačiau jokiu būdu tai nėra lemiantysis faktorius. Visų pirma žiūrime, ar muzika sukelia mums tas emocijas, kurias mes tikimės sukelti klausytojams.“ Jau koncertavę su savo programa, „Wild Idler“ planuoja ir toliau tęsti šią veiklą. Tikslas – nuolatiniai gyvi pasirodymai.

Neapsiriboja, eksperimentuoja, savo muziką įvardija kaip elektroniką, downtempo, o soundcloud muzikinės bendruomenės puslapyje keli kūriniai pažymėti dubstepo žyma. Nors „visi nuo SEL‘ų pradėjo“, kalbant apie muziką, pastaruoju metu įtakojančią „Wild Idler“ kūrybą, prodiuseriai įvardija elektroniką, dubstepą ir beatsus. Kompozitorių Arminą dubstepe labiausiai domina ta žanro dalis, kuri susijusi su techno atgimimu, tuo tarpu Vitas, kuris didesne dalimi atsakingas už techninį garso apdirbimą, mini „FAT“ garsus.

Sukalę Jurgos Šeduikytės ir Virus J „Centre of the world“ versiją, įrašę kūrinį su Soliariu, remiksavę brito AtJazz „Together“, „Wild Idler” pristato naujausią savo kompoziciją – „Island Girl“. Atsiradus deramam vokalui, buvusiai „Sheezzanovos“ vokalistei Marlai Singer, „Island Girl“ ištraukiamas iš „Wild Idler“ garsų skrynelės ir pateikiamas visiems klausytojų pojūčiams. Nuo birželio 14 dienos jį bus galima išgirsti ir Zip FM eteryje.

Muzika, skambanti vasarą, išblukusiam danguje, lietuje už lango, ryškioje saulėje, prisimerkus, tinkanti kelionei nuo jūros, muzika rytui po smarkios nakties, tingiai įsukanti muzika..

Pasiklausyti kūrinį „Island Girl“ galite čia