Archyvai

Elektrinės gitaros virtuozas Paulas Gilbertas Vilniuje mokytojaus

Gitaristas Paulas Gilbertas jau pradėjo šių metų Europos turą, kurio metu per 45 dienas surengs net 39 koncertus įvairiose šalyse nuo Skandinavijos šiaurėje iki Turkijos pietuose ir nuo Baltijos šalių rytuose iki Ispanijos vakaruose. Nors šio ypatingai apkrauto turo metu muzikantai turės tik 6 laisvas dienas, Paulas tikrai nesiruošia ilsėtis. Kiekviename mieste, kur vyks jo koncertai, garsus gitaristas rengs savo gitaros pamokas. Tiesa, į jas patekti gali ne visi norintys, o tik daugiausia 6 žmonės kiekviename mieste, nes Paulas pamokos metu skiria dėmesį asmeniškai kiekvienam iš užsiregistravusių mokinių. Nors tokių VIP pamokų kaina yra nemaža, jos yra labai populiarios daugumoje turo miestų, todėl praktiškai visos vietos yra rezervuojamos dar toli iki koncertų.

Norintys pasidalinti mintimis su elektrinės gitaros virtuozu ir pasimokyti naujausių jo gitaros idėjų, gali rezervuoti sau vietą tik vienu būdu, t.y. apsilankę Paulo Gilberto interneto puslapyje. Rezervacijos į pamokas sąlygos ir adresas yra: www.paulgilbert.com/VIP_TICKETS_2010.  Kaip praneša pats muzikantas, į VIP bilieto kainą įeina 90 minučių gitaros grojimo pamoka, VIP galimybė stebėti jo ir grupės repeticiją prieš koncertą, oficialus laminuotas turo pasas, naujausi turo marškinėliai, paskutinis studijinis albumas „Fuzz Universe“, Paulo Gilberto gitaros mediatorių rinkinys. Ir žinoma bilietas į koncertą Vilniuje!

Savo naująjį albumą „Fuzz Universe“ bei kitas dainas iš grupių „Mr. Big“ bei „Racer X“ kūrybos Paulas Gilbertas su grupe pristatys Vilniuje lapkričio 24 dieną, klube “New York”. Bilietus į šį renginį galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir renginio dieną klubo kasoje. Renginio pradžia 19 val. Visi sėdimi bilietai į šį koncertą išpirkti iš anksto, todėl norintys pasiklausyti šio puikaus gitaristo-virtuozo grojimo dar gali suskubti įsigyti stovimus bilietus.