Archyvai

Egidijus Dragūnas sveikina lietuvius su Naujaisiais metais

Jau rytoj, nuo 22 valandos, sostinės “Ūkio banko Teatro arenoje” įvyks šių metų visų šokių muzikos ir klubinių renginių kulminacija – "NYE Grand Festival" su SEL, Rank 1, Ignu ir Virus J. Užbaigti senus metus ir pasitikti Naujuosius susirinks per du tūkstančius žmonių. Po vienu stogu įvyks Naujųjų metų nakties renginio “pre-party”, “party” ir “after-party”. Tai neabejotinai bus kone įspūdingiausias Naujųjų pasitikimas visoje Lietuvoje.

Grandioziniame renginyje, kuriame netrūks nei šviesų, nei lazerių, nei garso publikos dėmesiu ir didžėjaus scena dalinsis trance muzikos asas, garsusis olandas Rank 1, tech-house dievaičiai lietuviai Ignas ir Virus J, o nepralenkiamasis SEL žada muzikinį naujametės nakties orgazmą.

Tačiau Egidijus Dragūnas-SEL’as gali būtu ne tik gašlus ir skandalingas, bet ir parodyti pavyzdinį gerumą, gailestingumą ir ištiesti pagalbos ranką. Turbūt jau nebeverta priminti, kad Egis neseniai išleido naują albumą, kurio visas pajamas skirs leukemija sergantiems vaikams gydyti.

Ruošdamasis tradiciškai neįtikėtinam SEL šou, Egis randa laiko pagalvoti ne tik apie pasirodymo turinį, bet ir pasveikinti savo gerbėjus ir visus žmones su artėjančia švente. "Norėčiau pasveikinti visus Lietuvos žmones su artėjančiais Naujaisiais metais, kurie į mūsų visų gyvenimą ateina kupini šviesos ir meilės. Linkiu 2011-uosius sutikti draugų būryje, su artimais žmonėmis, o galbūt net su manim dideliame bendraminčių rate Teatro arenoje. Įspūdingiausią metų naktį jums dainuosiu geriausius savo kūrinius," – prie SEL gerbėjų ir draugų kompanijos kviečia prisijungti šiandien populiariausias atlikėjas Lietuvoje.

"2011 metai yra gailestingumo metai, todėl visiems jums linkiu sveikatos, meilės, nenusigręžti nuo jus supančių žmonių ir būti gailestingais vieni kitiems. Tikiuosi, kad gailestingumo metai suteiks daug vilties visiems žmonėms, o aš jus visus kviečiu prisijungti prie mano akcijos, kurios tikslas – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Perduokime visiems savo gerumą ir ištieskime pagalbos ranką," – įkvepiančiai kalba E. Dragūnas.