Archyvai

Džordanos Butkutės koncertas

Rugpjūčio 27 dieną, penktadienį, sostinės gyventojų laukia džiugi žinia, kadangi į Vilnių atvyksta viena populiariausių Lietuvos estrados žvaigždžių – pati Džordana Butkutė!

Šiuo metu Džordana populiarumo viršunėje ir, panašu, jog neketina jos niekam užleisti. Atlikėjos nuotraukas galima išvysti bene visuose populiariausiuose Lietuvos žurnaluose, jos muzika taip pat nepamiršta bei skamba ne tik radijo imtuvuose, bet ir daugelio širdyse!

Koncertas šį kartą vyks neeilinėje vietoje – pigiausiame visoje Lietuvoje kokteilių bare – PLAN B, įsikūrusiame adresu Pylimo g.21b! Anot vieno populiariariausių Vilniuje baro vadovų, – šis koncertas tai jų dovana visiems sostinės gyventojams bei svečiams PLAN B rudens sezono atidarymo proga! Būtent dėl to tai bus ypatingas koncertas, kuomet Džordaną bus galime pamatyti ir išgirsti už simbolinę 12lt kainą, žinoma, tik įsigyjus išankstinius bilietus bilietai.lt sistemoje! Organizatoriai visus ragina labai paskubėti, nes išankstinių bilietų kiekis labai jau ribotas!

Organizatoriai taip pat visiems pataria paskubėti rezervuoti staliukus, nes iš patirties žinoma, jog per Džordanos koncertus dėl jų vyksta didelės kovos!

Taigi rugpjūčio 27d. visi kviečiami į pigiausią barą Lietuvoje – PLAN B -, kuriame ne tik pirmą kartą Lietuvos POP muzikos istorijoje Džordaną galėsite išgirsti ir išvysti už simbolinę kainą, bet ir ištisą naktį galėsite mėgautis pigiausiais koteiliais mieste, maišomais gerai visiems pažįstamų barmenų rankų.