Archyvai

„Downtown Party Network“ penktadienį „Opium“ siaus su Stevie Kotey

Praėjusį savaitgalį pavasarinį rūbą Vilniaus naktinėtojams pristatęs klubas „Opium“ tęsia sezono naujienų seriją. Kaip žinia, penktadienius čia pasidalino keturi naktinio gyvenimo žaidėjai – „Silence“, „Mondayjazz“, Manfredas iš „Metal on Metal“ bei „Downtown Party Network“. Kovo 25-oji – pirmoji pastarojo dueto naktis atsinaujinusiame klube.

Praėjusiais metais į keletą gilaus skambesio disco ir house šokių jau kvietęs „Downtown Party Network“ duetas naują startą žymės su svečiu iš Didžiosios Britanijos. Tai – į house klasikos knygas įrašyto projekto „Chicken Lips“ didžėjus Stevie Kotey. Jis į Vilnių atvyksta su specialia ką tik išleisto albumo pristatymo misija.

Prieš aštuonerius metus įkūręs disco ir house leidybos kompaniją „Bear Funk“ Stevie Kotey kovo 21-ąją, tai yra, šią savaitę, čia išleido antrąją rinkinių serijos „Hibernation“ dalį. Jame Balearų atspalvius šokių muzikoje mėgstantys melomanai ras tokių atlikėjų, kaip kroatas Ilija Rudman, italai „Blakula!“, britas Max Essa ir kt. kūrybos.

Margaspalvį kosmosu alsuojantį rinkinį pradeda kovo 25-osios nakties „Opium“ šeimininkai lietuvaičiai „Downtown Party Network“. Iki šiol viešai neišleistas jų kūrinys „Get A Life“ ir tapo priežastimi to, kad Vilnius tapo vienu iš „Hibernation II“ pristatymo miestų.

Be abejo, su ilgametę didžėjavimo patirtį sukaupusiu „Chicken Lips“ nariu Stevie Kotey penktadienį „Opium“ scenoje pasirodys ir „Downtown Party Network“. Prieš keletą metų vasaros himnu tapusiu „Days Like These“ debiutavęs naujojo disco duetas šiuo metu Vilniaus diskotekose sutinkamas ne itin dažnai. Visas jėgas skiriantys kitiems metams planuojamo albumo įrašams vyrai šiemet Sander Kleinenberg kvietimu šokdino Amsterdamą, taip pat jau ne pirmą kartą spėjo aplankyti gerbėjus Rusijoje.

„Downtown Party Network“ naktis kovo 25-ąją, penktadienį startuoja valandą prieš vidurnaktį. Iki jo suspėję šokių dievams aukos 10 Lt, vėliau įėjimas kainuos 15 Lt.