Archyvai

Dovana „Injekcija“ žiūrovams – gyvas „Empti“ pasirodymas

Šį penktadienį, lapkričio 26 d. festivalis „Mados infekcija“ pirmą kartą žiūrovams atvers duris į konkurso „Injekcija“ finalą. Publika išvys ne tik naujų, talentingų rūbų dizainerių kolekcijas, bet ir grupės “Empti“ pasirodymą.

„Jau seniai bendradarbiaujame su Sandra Straukaite: ji mus rengia per koncertus, o Paulius ne kartą kūrė muziką ir „Injekcijos“, ir „Mados infekcijos“ renginiams. Nesvarstydami sutikome, kai pakvietė pagroti gyvai“,- sakė Giedrė Kilčiauskienė, „Empti“ vokalistė. Pasak jos, grupė iki šiol nebuvo surengusi gyvo pasirodymo per madų šou – tai bus pirmas kartas.

Viena iš konkurso organizatorių S. Straukaitė sako pasirinkusi „Empti“ todėl, jog šios grupės atliekama muzika atitinka „Injekcijos“ formatą ir asocijuojasi su kokybe: „Tai originali muzika. Gyvas „Empti“ pasirodymas renginiui suteiks daugiau įdomumo bei stiliaus. „Injekcija“ yra labiau į jaunimą orientuotas renginys, o šiems žmonėms muzika lygiai tokia pat svarbi, kaip ir mada“,- sakė dizainerė.

""

Nuotrauka Mindaugo Gudelio

Nacionalinėje dailės galerijoje vyksiančiame „Injekcijos“ renginyje dalyvaus 15 jaunų dizainerių, kurie buvo atrinkti į konkurso finalą – jie gyvai pristatys savo kolekcijas. Net pusė finalininkų yra iš užsienio, tokių šalių kaip Vokietija, Estija, Rusija. Konkurse užsieniečiai dalyvauja pirmą kartą.

Finalinio „Injekcija“ renginio metu komisija išrinks tris nugalėtojus. Jiems bus suteikta teisė pasirodyti ant festivalio „Mados infekcija“ podiumo 2011 metų pavasarį.

Ketvirtus metus rengiamo konkurso „Injekcija“ misija yra atrasti jaunų, talentingų dizainerių ir paskatinti juos kurti profesionalią madą.

Konkurso „Injekcija“ finalinis renginys įvyks lapkričio 26 d. 19 val. Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius). Bilietus, kurių kainos – nuo 25 Lt, platina „Bilietų pasaulis“.