Archyvai

DJs Battle susikaus nesutaikomi priešai: AX PROMO komanda ir PLAN B rezidentai!

“Keršto skonis saldus”,- teigia XEO & ARMLESS! Šių metų spalio 22ąją “Dj Battle” renginio metu šis tendemas dar žinomas AX PROMO vardu buvo nugalėtas PLAN B atstovų -VorteK & URL! XEO ir ARMLESS nemano, jog jie verti nugalėtojų titulo ir metė iššūkį praeito renginio čempionams. Nepriimti iššūkio buvo tiesiog neįmanoma, – tad pigiausias kokteilių baras Lietuvoje skelbia – DJs Battle REVANŠĄ – gruodžio 3d., penktadienį!

Plan B atstovai pažymi, jog šį kartą siekiant visiško objektyvumo bus naudojama profesionali garso matavimo technika, leisianti tiksliai išmatuoti gerbėjų šūksnius ir ovacijas. Siekiant visiško objektyvumo dvikovą stebės renginio komisaras Valdas. Kokteilių baro atstovai taip pat ragina visus sulaukti finišo ir kartu balsuojant išaiškinti nugalėtojus.

2 pultai, 2 dj’ų komandos, 2 skirtingi muzikos stiliai, 4 dj‘ai, 4 grotuvai ir minios žmonių – tai kas Jūsų laukia pigiausiame kokteilių bare PLAN B jau gruodžio mėnesio 3-ąją dieną, penktadienį. Šio vakaro metu jau paskutinį kartą šiais metais vienai nakčiai atgims “Helios” naktiniame klube startavęs ir milžiniško populiarumo susilaukęs projektas – “DJS BATTLE”. Būtent šią dieną PLAN B jūs galėsite išvysti įspūdingą reginį, kuomet PLAN B atstovaujantys DJ VORTEK, DJ URL bei prie prisijungiantis DJ JANLER muzikinėje arenoje dar kartą susikaus su sparčiai populiarėjančia AX PROMO komanda ir jos nariais DJ XEO ir ARMLESS! Abi pusės žada kovoti iki galo! Plan B atstovai žada galutiniai apginti nugalėtojų titulą, o AX PROMO komanda sieks įrodyti, jog įvyko klaida ir būtent jie, o ne POP-HOUSE muzikos atsovai yra verti nugalėtojų titulo. Tad, patikėkite, šis renginys bus neeilinis!

PLAN B rezidentus atstovauti sutikęs DJ URL teigia, jog „…neįvyko jokia klaida. Jau vieną kartą įrodėme, kad esame geriausi. Įrodysime tai ir dar kartą. Jau greit išaiškės, kad yra tikrieji Lietuvos talentai, o kas tik stengiasi beviltiškai jais tapti…”.

Tuo tarpu, anot AX Promo nario XEO, " praitas "DJ BATTLE" praėjo šitaip: 1 round`as, šaukė ir už mus ir už juos, gal ir būtų galima ginčytis dėl to kad mūsų buvo 1 round`as, bet Julius Šerėnas pasake: <<Na gal atiduokime šį round`ą Plan B rezidentam>>, kodėl taip buvo – nežinau. 2 round`as – vieni vartai mūsų naudai, o 3 round`as pasitaikė taip, kad mes grojom pirmi, o poto Plan B rezidentai, jiems begrojant išėjo visi mūsų žmonės. Galutinis rezultatas buvo jau skelbiamas ant scenos visiem dj`am užlipus – na dėja tesė kiek galėjo Šerėnas už juos ir pralaimėjom. Dar kas ne mūsų naudai buvo – apšvietimas, mes kai grojom, ar kai už mus rėkė, su šviesom nebuvo daroma praktiškai nieko, Plan B rezidentam – kažkodel maksimaliai švietė. Tikiuosi visai kito vidaus darbo šį kartą, paskutinį round`ą grosim paskutiniai 🙂 ne revančuoti žengsiu, o dėl teisybės kovosiu – stiprius setus suksim tikrai"

“DJs Battle“ renginiuose nėra jokios komisijos, jokių vertintojų ar kitų klubinės muzikos „dievų“ – kovos baigtį lemia tik klubo lankytojai, kurie ir nuspręndžia, – kas yra geriausias! Tai padėti jiems padės TV laidų vedėjas, prodiuseris – Julius Šerėnas – puikiai sugebantis išlaikyti intrigą ligi paskutinės minutės!

Taigi jau gruodžio 3-ąją dieną tarp dviejų skirtingų stovyklų – penkių gerai vilniečiams žinomų veidų – užvirs tikra kova. Šokių aikštelė virs tikru muzikiniu kovos lauku, kadangi pultai bus įrengti skirtinguose šokių aikštelės galuose! Tarp kovotojų – būsite tik jūs, seksualiosios ringo mergaitės bei aistras kaitinsiančios go-go merginos, šiam vakarui rengiančios ne vieną iššūkį ne tik už pultų kovojantiems vaikinams, bet ir visiems klubo lankytojams!

Taigi, jau gruodžio 3-ąją dieną, būtinai ateikite palaikyti savo mėgstamiausių dj’ų, kad jiems netektų raudonuoti iš gėdos! Jūsų sprendimas bus lemiamas – kas taps nugalėtojais, o kam reikės gėdingai palikti pultą.