Archyvai

Diskotekų rojus atvers duris penktadienį

Šį penktadienį ,,Havana Social Club” atiduos pagarbą legendiniam klubui ,,Paradise Garage”. 1977 metais Niujorke atidarytas klubas išliko istorijoje kaip vienas geriausių klubų. Įsikūręs buvusiose garažo patalpose ‘rojaus garažas’ turėjo geriausią tuo metu garso sistemą, o keisčiausias dalykas, kuris dabar labai nustebintų klubų lankytojus – ten nebuvo pardavinėjami gėrimai (net alkoholis) ir užkandžiai, o patekti į vakarėlius galėjo tik išrinktieji. Didžėjus pirmą kartą istorijoje buvo dėmesio centre, o žmonės rinkdavosi ne bendrauti, o tiesiog šokti.

Po 33 metų, pasiskolinę ,,Paradise Garage” pavadinimą ir nuotaiką 8 Lietuvos didžėjai tikisi prišaukti niujorkietišką dvasią į Vilnių. Tačiau su vienu rimtu pažadu – gėrimų tikrai bus!

Skirtingų muzikos stilių atstovai jungiasi vienam tikslui. Manfredas iš stipriųjų ,,Metal On Metal’’, diskotekininkai St.Stereo ir Martin Virgin iš ,,Love In Slow Motion’’, Quazar iš subtiliųjų ,,Mondayjazz’’, Vaiper ir Harvey Clef iš ,,Renegades Of Bump’’ ir Funko.

""

Vakarėlio šeimininkai pažadėjo, kad bus įleisti visi, pasiruošę šokti, turintys pakankamai amžiaus ir teigiamos nuotaikos.