Archyvai

Dėl kūrėjų užmaršumo nukeliama komedijos „Vykrutasai“ premjera

Jau šį savaitgalį turėjusi startuoti nuotaikinga rusų komedija „Vykrutasai“, kurioje vaidina Holivudo žvaigždė Milla Jovovich, Lietuvos kino teatruose geriausiu atveju pasirodys tik vasario 25 dieną. Garsaus visame pasaulyje prodiuserio Timūro Bekmambetovo („Nakties sargyba“, „Dienos sargyba“, „Likimo ironija 2 arba po pirties”) filmas nepasiekė mūsų šalies ekranų, nes už tai atsakingi asmenys tiesiog užmiršo išsiųsti juostos kopijas.

Šio filmo platintojai Lietuvoje „ACME Film“ tvirtina, kad tai ne pirmas ir, turbūt, ne paskutinis kartas. Su holivudiniais ar kitų šalių filmais niekada tokių problemų nekyla, o štai rusai kitų šalių platintojus „užmiršta“ dažnokai. Pernai, prieš pat didžiąsias metų šventes, vos buvo suspėta kino teatrams pateikti filmą „Eglutės“, kuris vėliau tapo vienu žiūrimiausių šventinio laikotarpio filmų. Rusai filmą išsiuntė paskutinę minutę, o oro uostus užklupus sniegui ir sutrikus lėktuvų tvarkaraščiams, komedija žiūrovus pasiekė tik premjeros dieną.

Panašiai nutiko ir su filmu „Meilė Niujorke 2: Pratęsimas Bankoke“. Tik tąkart kūrėjai vėlavo dėl reklaminės kompanijos klaidos, kuomet teko pergarsinti visus treilerius ir perspausdinti plakatus.

Jau visai netrukus kino teatruose pasirodys dar vienas rusiškas filmas – puikiai vyresniosios auditorijos prisimenamo „Tarnybinio romano“ šiuolaikinė versija, kuri vadinsis „Tarnybinis romanas. Dabartiniai laikai“. Tačiau „ACME Film“ atstovai jau dabar teigia, kad šio kino hito atkeliavimu į Lietuvą žada pasirūpinti itin kruopščiai – kad nekiltų panašių nesusipratimų, juostų kopijų į Maskvą vyks pasiimti patys.

Nuotaikinga komedija „Vykrutasai" puikių žvaigždžių – garsiosios M. Jovovich, vieno talentingiausių jaunosios kartos Rusijos aktorių K. Khabenskiy ir šmaikščiojo I. Urgant – lūpomis papasakos neįtikėtiną ir itin originalią meilės istoriją. Kino teatruose ją, tikėkimės, bus galima pamatyti jau nuo vasario 25 dienos.

Filmo treileris: