Archyvai

„Deichmann“ Vilniaus „Akropolyje“ pristatys daugiau nei 1000 avalynės modelių asortimentą

Didžiausias Europoje avalynės parduotuvių tinklas „Deichmann“ atidaro parduotuvę Vilniaus prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“. Kovo 4 d. duris atversiančioje 300 kv.m. ploto parduotuvėje pirkėjams bus pristatyta daugiau nei 1000 skirtingų savo spalva ir dizainu avalynės modelių.

„Deichmann“ yra rinkos lyderis Europoje. Tinklo parduotuvės iš kitų išsiskiria siūlomo asortimento gausa, jose prekiaujama madinga ir kokybiška avalyne už visada mažą kainą. Ši koncepcija yra artima mūsų veiklos modeliui, kurį itin palankiai vertina Lietuvos pirkėjai, tad, manau, „Deichmann“ bus labai populiari“, – sako bendrovės „Akropolis LT“ nuomos skyriaus vadovė Renata Jakubčionienė.

20 pasaulio šalių veikiančiame „Deichmann“ tinklui priklauso daugiau nei 2800 parduotuvių, kurių asortimente – daugiau kaip 30 prekių ženklų. Be nuosavų prekių ženklų „Deichmann“ prekiauja ir originaliais „Nike“, „Adidas“, „Puma“, „Fila“ batais, pagamintais specialiai šiam tinklui, todėl juos „Deichmann“ pirkėjams gali pasiūlyti už ypatingai gerą kainą.

Prieš 100 metų „Deichmann“ įkūrėjo pradėta įgyvendinti pagrindinė verslo idėja – gera avalynė neturi būti brangi, ir visi žmonės turi turėti galimybę ją įsigyti – sėkmingai gyvuoja ir dabar. Dideli užsakomos avalynės kiekiai leidžia „Deichmann“ parduotuvėms sukurti kainų pranašumą, kuriuo bendrovė mielai dalijasi su klientais.

2009 m. „Deichmann“ įmonių grupė visame pasaulyje pardavė 138 milijonus porų batų.

„Deichmann“ avalynė išsiskiria ne tik kainos pranašumu, bet ir atitinka naujausias mados kryptis. „Deichmann“ nuspėja naujausias avalynės raidos tendencijas anksčiau nei tai tampa mada. Tai – bendrovės „dizaino skautų“ nuopelnas, kurie nuolat stebi mados vėjus, ieško naujų modelių bei spalvų ir kuria naujas kolekcijas“, – pasakoja UAB „Deichmann avalynė“ rinkodaros vadovė AistėValiukaitė.

Kovo 4 d. Vilniaus „Akropolyje“ atidaroma „Deichmann“ parduotuvė yra antroji šalies sotinėje ir devintoji Lietuvoje.