Archyvai

,,Daft Punk’’, ,,Chemical Brothers’’ ir kiti – gyvai šį savaitgalį

Elektroninės muzikos gerbėjai, išsiilgę gyvų pasirodymų ateinantį savaitgalį kalendoriuose turėtų spalvinti raudonai ir pažymėti šauktuku. Daugelio melomanų svajonės išgirsti gyvai atliekamus šokių aikštelių himnus bus išpildytos jau netrukus.

Šeštadienį klube ,,Havana Social Club’’ pirmą kartą Lietuvoje bus pristatytas projektas ,,Invaders In Electro’’, žadantis nustebinti ir ‘ištaškyti’ visą publiką. Kol legendinių grupių kurtus hitus diskžokėjai suka vakarėliuose kone kiekvieną savaitgalį, o šokantys dar ryte atsikelia niūniuodami Daft Punk’ų topą ‘harder, better, faster’’, grupė profesionalių muzikantų susibūrė kartu ir nusprendė lietuviams suteikti galimybę hitus išgirsti gyvai. Su grupėmis ,,Pieno lazeriai’’, ,,Empti’’, ,,Tabami’’ ir ,,Saulės Kliošas’’ grojantys muzikantai paruošė daugiau nei valandos programą, kurioje gyvai nuskambės ,,Daft Punk’’, ,,Digitalism’’, ,,Chemical Brothers’’, ,,Justice’’ ir kitų garsiausių elektroninės muzikos grupių hitai.

Neradę vieno tinkamiausio žodžio šiam projektui apibūdinti, ,,Invaders In Electro’’ iniciatoriai jį pavadino ‘koncertu – diskoteka – reginiu’ ir drąsiai pareiškė – ‘’Gana muzikos mp3 formatais – atėjo laikas gyvai muzikai!’’

Skeptikams, visada dejuojantiems, kad ‘lietuviai nieko doro nesugeba’ belieka ateiti ir įsitikinti, kad gali būti ir priešingai.

Penktadienio ,,Havanos’’ planuose – taip pat gyvas pasirodymas, kurio metu gilios elektronikos bangas kels ,,Silence family’’ atstovai Leon Somov ir Few Nolder, dar visai neseniai pristatę savo elektroninės operos versiją ir Groovy Faction kompanija su vokaliste Lorene.