Archyvai

,,Club Tropicana’’ – šviežios muzikos trečiadieniai

Naujus metus ,,Havana Social Club’’ pradės naujais garsais – čia kiekvieno trečiadienio vakarais atsidarys ,,Club Tropicana’’.

Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje dar visiškai ‘šviežios’ tropical ir bass muzikos vakarus inicijuoja jauni, bet daug kam jau pažįstami didžėjai. Dar bent kelis pseudonimus turintis Aout6, bet šį kartą nauju Boyfriend vardu prisistatantis didžėjus ir Ophex, vienintelis Lietuvoje grojantis baile funk muziką.

‘’Grosim tai, kas Lietuvoje dar garsiai neskamba, bet tikrai skambės, taip kad ‘šeikinam’!’’ – drąsiai sako ,,Club Tropicana’’ rezidentai ir jau trečiadienį, 21val., kviečia į pirmąjį vakarėlį. Viršutinėje ,,Havana Social Club’’ salėje tą vakarą – jokio mokesčio prie durų, ‘dress code’ ar kitų nereikalingų dalykų. Atidaryme pačia naujausia moombahton, baile funk, bass ir tropical muzika dalinsis Vaiper, Boyfriend, Ophex ir gyvai ritmus kurs paskutinių ,,Ritmo Kovų’’ geriausiu iš geriausių išrinktas beats muzikos kūrėjas Brolis.

Pietų Amerikoje gimusi muzikinė kryptis greitai išpopuliarėjo klubų aikštelėse, kur šokėjai itin pamėgo melodingą ritmą ir užvedančius pietietiškus vokalus. Į tropical vakarus Vilniuje kviečia ir patys žymausi šioje srityje užsieniečiai: amerikietis David Heartbreak, Munchi, Hat + Hoodie iš Vokietijos ir brazilas Renato M2.

Renginio video: