Archyvai

„Chaplin terasa“ kraustosi po stogu

Visą vasarą vilniečius ir miesto svečius jaukia erdve bei kokybiška šokių muzika džiuginusi „Chaplin terasa“ baigia pirmąjį savo sezoną. Per tris mėnesius spėjęs tapti pamėgta susitikimų vieta, kiemelis užveria vartus ir ragina lankytojus kraustytis į atnaujintą „Chaplin“ baro šokių aikštelę.

„Septynis kartus per savaitę veikusi „Chaplin terasa“ labai greitai pelnė svečių simpatijas. Norėdami pratęsti gražius mūsų ryšius su jais, nusprendėme sutvarkyti barą ir padaryti jame dar daugiau vietos savaitgalio šokiams. Tikimės, jog nuo šiol penktadieniais ir šeštadieniais sulauksime tiek ir tų pačių žmonių, kurie atsipalaiduoti pas mus užsukdavo vasarą“, – teigia „Chaplin“ baro direktorius Mindaugas Erslovas.

Nauju klubu sostinėje tapusi terasa kvies susitikti su jais pažįstamais diskžokėjais – penktadienio ir šeštadienio diskotekų maratonuose bėgančius palaikys „Deep Inc“, „Love in Slow Motion“, „Downtown party Network“ ir kitos vasarą „Chaplin Terasos“ lankytojams spėjusios įgarsinti klubinės kultūros asmenybės.

Beje, garso jos negailės – uždara patalpa pasižymi kaimynų ausų nekutenančia garso izoliacija, todėl baras laukia ne tik norinčių pasėdėti, bet ir intensyviau pajudėti.

Nemokamos „Chaplin“ diskotekos po stogu prasideda jau šį šeštadienį. Dažais kvepiančias baro lubas į viršų kels house scenos pirmūnai „RyRalio DJs“ Lauris Lee ir Karalius.