Archyvai

„BrassBastardz“ pasirodymą pasauliniuose apdovanojimuose jau gali peržiūrėti ir lietuviai

Televizijos „Eurochannel“ nufilmuotą pasaulinių „The People‘s Music Awards“ apdovanojimų ceremoniją, kurioje triumfavo ir lietuvių grupė „BrassBastardz“, jau galima išvysti internete – „Youtube“ tinkle. Iki šiols grupės gerbėjai Lietuvoje neturėjo galimybių pamatyti atlikėjų pasirodymo pasauliniuose muzikos apdovanojimuose, nes jie vyko Londone ir buvo transliuojami šalyje nerodomu kanalu.

Rugpjūčio 28 dieną bemaž 10 milijonų žiūrovų auditoriją turintis ir 25 pasaulio šalyse matomas televizijos kanalas „Eurochannel“ transliavo oficialią „The People‘s Music Awards“ ceremoniją. Valandos trukmės vaizdo įraše galima išvysti visų „The People‘s Music Awards“ finalistų, tarp jų ir „BrassBastardz“, pasirodymus, interviu su grupių atlikėjais ir žymiais renginio svečiais.

Negalėjusiems stebėti apdovanojimų TV ekrane, „The People‘s Music Awards“ organizatoriai dovanoja galimybę ceremoniją peržiūrėti savo kanale „Youtube“ tinkle.

Birželio 18 dieną Londone vykusiuose apdovanojimuose lietuvių grupė pelnė Lietuvai geriausios šokių ir elektroninės muzikos atlikėjų statulėlę. „BrassBastardz“ yra pirmoji šalies grupė patekusi į „The People‘s Music Awards“ apdovanojimus ir laimėjusi nominacijoje.

„The People‘s Music Awards“ apdovanojimų organizatorius Dylan Satow teigimu, „BrassBastardz“ yra vienas didžiausių atradimų iš šių metų apdovanojimų. „The People‘s Music Awards“ yra vieninteliai apdovanojimai pasaulyje, skirti kontraktų su muzikos leidybos kompanijomis neturinčioms grupėms ir atlikėjams. Šių apdovanojimų tikslas – kuo plačiau išgarsinti sutarčių neturinčius muzikantus.

Oficialios „The People‘s Music Awards“ ceremonijos vaizdo įrašą galima peržiūrėti čia: