Archyvai

Brangiausiame pokerio turnyre – pasaulio milijardieriai ir lietuvis Antanas Guoga

 

Pasaulinės pokerio serijos (WSOP) metu Las Vegase bus surengtas brangiausias visų laikų pokerio turnyras, kuriame norintys dalyvauti žaidėjai turės sumokėti 1 mln. JAV dolerių įpirką. 2012-ų metų liepos 1-3 d. įvyksiantis turnyras yra skirtas paremti „Cirque du Soleil“ įkūrėjo Guy Laliberté įsteigtam labdaros fondui „ONE DROP“. Savo dalyvavimą turnyre jau patvirtino žinomiausias Lietuvos pokerio žaidėjas Antanas Guoga (Tony G).

11,11 proc. nuo kiekvieno žaidėjo įpirkos, siekiančios 1 mln. JAV dolerių, atiteks labdaros fondui „ONE DROP“, kurio siekis ir tikslas – visiems pasaulio gyventojams užtikrinti priėjimą prie gėlo vandens.

„ONE DROP“ – tai labai svarbi ir daug duodanti labdaros organizacija, todėl man yra garbė prisidėti prie tokios veiklos. Tai puiki partnerystė visai WSOP ir pokeriui apskritai“, – teigė Antanas Guoga.

„Nuo „ONE DROP“ įkūrimo, organizacija milijonams žmonių visame pasaulyje įvairiais vykdomais projektais padėjo gėlą vandenį padaryti prieinamu ir pasiekiamu, kartu atkreipė ir daugelio planetos gyventojų dėmesį į šią problemą. Tačiau šiandien, žinant, jog kas 20 sekundžių pasaulyje vis dar nuo ligų, plintančių per užterštą vandenį, miršta vienas žmogus, aš raginu visus daryti dar daugiau, – sako Guy Laliberté. – „The BIG One for ONE DROP“ turnyras tėra kūrybiškas ir šiuolaikiškas būdas surinkti lėšų, būtinų naujiems „ONE DROP“ projektams finansuoti“.

Turnyras „THE BIG ONE for ONE DROP“ įvyks, jei į turnyrą užsiregistruos bent 22 žaidėjai. Jeigu susirinktų maksimalus žaidėjų skaičius, t.y. 48, laimėtojas savo kišenes papildytų 17 mln. JAV dolerių. Be to, šis turnyras bus įtrauktas į oficialų Pasaulinės pokerio serijos tvarkaraštį, todėl laimėtojui atiteks ir WSOP apyrankė, kuri, beje, pirmą karta bus pagaminta ne iš aukso, kaip įprasta, bet iš platinos.

„Milijono dolerių įpirka atrodo beprotybė, tiesą sakant, taip ir yra. Tačiau kuomet kalba pasisuka apie tai, jog dalis surinkto prizinio fondo atiteks tokiai organizacijai, kaip „One drop“, tai staiga tampa fantastiška idėja ir puikiu būdu surinkti lėšų labdarai. Priskaičiuokite ir mane,“ – sako pokerio profesionalas iš Kanados Daniel‘is Negreanu.

Savo dalyvavimą be Antano Guogos jau patvirtino Lietuvoje gruodžio 15-17 dienomis apsilankysiančio brangiausio pasaulyje cirko „Cirque du Soleil“ įkūrėjas Guy Laliberté, milžiniško „MGM-Mirage“ viešbučių, restoranų ir SPA centrų tinklo generalinis direktorius Bobby Baldwin‘as, prestižinio Las Vegaso viešbučio „Treasure Island“ savininkas Phil‘as Ruffin‘as bei eilė pokerio profesionalų.

Apie „ONE DROP“

Kanadoje įsikūrusios nevyriausybinės labdaros organizacijos „ONE DROP“ iniciatorius ir steigėjas yra „Cirque du Soleil“ įkūrėjas Guy Laliberté. Ši 2007 metais įkurta organizacija aktyviai veikia ne tik Kanadoje, bet ir visame pasaulyje. „ONE DROP“ misija – kovoti su skurdu ir ligomis užtikrinant visiems planetos gyventojams priėjimą prie gėlo vandens, o kartu ir siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į su vandeniu susijusias problemas.