Archyvai

„Be2gether“ futbolo aikštelėje muzikos žvaigždės nusileido gerbėjams

Visą savaitgalį festivalyje „Be2gether“ besilinksminę muzikos ir meno gerbėjai šeštadienį sugužėjo pažiūrėti lemiamų čia vykusio futbolo mini čempionato rungtynių. Po inirtingų grumtynių muzikos žvaigždžių rinktinė „Puma dream team“ rezultatu 5:3 nusileido komandai iš Baltarusijos.

„Rungtynės buvo labai įsimintinos, pareikalavusios daug jėgų, bet dovanojusios ir labai smagių, linksmų akimirkų. Pirmą kartą futbolo aikštelėje susitikome su savo gerbėjais, kurie, tenka pripažinti, buvo stipresni ir privertė mūsų komandą pripažinti jų pranašumą“, – kalbėjo „Puma dream team“ rinktinės kapitonas Svaras.

Iš viso „Be2gether“ futbolo aikštelėje rungtyniavo apie 200 žaidėjų, norėjusių pagainioti kamuolį ir išlošti galimybę parodomosiose varžybose susikauti su scenos žvaigždžių rinktine. Joje rungtyniavo „Gatvės lygos” nariai Svaras, SWIX ir Mamania, Ištvanas iš „Brassbastardz“, taip pat „Senosios mokyklos“ lektoriai Tadas Quazar ir Manfredas bei Aurimas iš „Eurovizijos“ chuliganų „InCulto“.

Parodomąsias rungtynes su „Puma dream team“ stebėjo daugiau nei tūkstantis sirgalių, entuziastingai palaikiusių savo mėgstamus atlikėjus. Po rungtynių draugiškai vieni kitiems rankas paspaudę futbolo mėgėjai ėjo kartu toliau linksmintis festivalyje.

„Smagu, kad Lietuvoje auga futbolo gerbėjų skaičius ir jie vis dažniau ne tik stebi varžybas per ekraną, bet ir patys renkasi pakovoti dėl kamuolio. Galbūt netrukus galėsime vadintis ir futbolo šalimi, ne tik krepšinio“, – sakė čempionatą organizavę vieno didžiausių sportinės ir laisvalaikio aprangos prekinių ženklų „Puma“atstovai.

„Be2gether“ futbolo čempionų vardą pelniusi komanda buvo apdovanota kompanijos „Puma“ įsteigtu trofėjumi – auksiniu bateliu. Kitos čempionate dalyvavusios komandos gavo specialius „Puma“ prizus.