Archyvai

„Baltic Balkan“ audringus metus apibendrins pube „Piano Man“

Gruodžio 17-ą dieną, penktadienį, nuo 21 val. Vilniaus pube “Piano Man”  didžėjų kolektyvas „Baltic Balkan“ surengs vakarėlį „Balkan Can Can“, kurį vadina „ataskaitiniu 2010-ųjų finalu“. Kartu su Balkanų, romų, “klezmer” muziką propaguojančiais nutrūkgalviais pasirodys ir speciali viešnia – DJ Katja.

“Pasibaigiantys metai buvo ypatingi tuo, kad mūsų pasirodymai tapo tikrai tarptautiniai – teko groti klubuose ir festivaliuose Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Praktiškai visuose jų mums buvo skiriamas geriausias laikas – apie antrą valandą nakties, kai šokėjai jau būna „išilę”, todėl ir mums pavyko jų neapvilti ir šventes baigti laiku – jau auštant.

Ypatingai geras vasaros startas pavyko Krokuvos mieste Lenkijoje, kur teko groti dvi naktis iš eilės. Šioms itin liepsnojančioms akimirkoms prisiminti ir pasikvietėme tų įvykių liudininkę DJ Katją“ – sako vienas iš projekto “Baltic Balkan” autorių Lencas.

Tai, kad iš Pietų Europos atkeliavusios muzikos vakarėliai jau tampa įprastine vieta užbaigti penktadienio kelionę per barus liudija ir tai, kad „Baltic Balkan DJs“ buvo pakviesti apšildyti finalinį grupės „Inculto“ pasirodymą Vilniuje.

Vakarėliui „Balkan Can Can“ didžėjų kolektyvas mes didžiausias pajėgas – prie plokštelių grotuvų stos visu sąstatu trise, žinoma nepamirštant vakaro nuotakos dj Katja, o sekančią dieną žada fotografuotis specialiam 2011-ųjų kalendoriui, skirtam padėti „Baltic Balkan“ užkariauti Pietryčių Europą. O vakaro kulminacija – improvizuotos "čigoniškos" vestuvės – praskleidžia paslapties šydą "Baltic Balkan" narys Namas.

“Visiškai nesvarbu, ar tą vakarą ketinate dar kur mieste eiti, ar išsiruošite tik į „Piano Man“ – jūsų klajonės po snieguotą Vilnių penktadienio vakarą turi baigtis mūsų glėbyje”, – pabrėžė “Baltic Balkan”.

Įėjimas nemokamas!

Dreskodas: čigonas (taurelė stipriojo gėrimo nemokamai)

""