Archyvai

Baleto pamokos diskotekoje – penktadienį „Opium“

Ką tik prasidėjusio vasaros sezono naujiena sostinėje – baletas diskotekoje. Tokį nuotykį penktadienį klube „Opium“ rengia pajėgas vienijantys didžėjai Tadas Quazar, Synthsoulsizer ir Martin Virgin. Į inauguracinį ciklo „Ballet“ renginį jie atsigabena svetę iš Maskvos – DJ Sandra.

„Ballet“ esmė – visų krypčių muzika, tinkama elegantiškiems šokiams tiek aikštelėje, tiek už didžėjaus pulto. Trys didžėjai šiuo metu aktyviai repetuoja tam, kad penktadienį pristatytų ne tik seną ir naują disco, naują ir seną house bei balearic muzikinius prieskonius, bet ir visiškai naują diskotekų vedimo būdą.

„Planuojame ženkliai padidinti savo grojimo galimybes ir išvesti žmones iš protelio“, – žada vienas „Ballet“ idėjininkų, darbo žmonių susivienijimo „Mondayjazz“ viceprezidentas Tadas Quazar. Anot jo, didžėjai ketina palengva į užribį nustumti CD ir plokštelių grotuvus ir veiksmą šokių aikštelėje kaitinti midi ir efektų kontroleriais. Taip, tvirtina didžėjus, miksuoti gali bet ką, bet kaip ir labai efektingai.

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių Vilnių penktadienį šokdins ne tik trys jo gyventojai, bet ir DJ Sandra. Visų pirma – ji gyvena ir kuria ne tik Rusijos, bet ir pasaulio baleto sostinėje, taigi gali drąsiai būti vadinama jei ne primabalerina, tai primadidžėjina. Mergina jau dvejus metus veda disco vakarėlių seriją „Odyssey“ viename sūriausių Maskvos klubų – „Solianka“, taip pat ją galima išvysti už tokių esminių Rusijos didmiesčio vietų, kaip „Denis Simachev Bar“ ar „16 Tonn“, pultų.

Kai nenaktinėja, Sandra ruošia savo radijo laidą „Black Jack Disco Club“, skirtą disco muzikai. Joje yra viešėję Todd Terje, „The Revenge“, „House of House“ ir kiti stiliaus primarijai.

Viešnia iš Maskvos tikrai ras bendrą kalbą su radijo stoties ZIP FM ciklo „Zip Clubbing“ laidos „Love In Slow Motion“ autoriumi Martin Virgin ir pastaruoju metu eteryje dažnai jam talkinančiu Synthsoulsizer. Pastarasis plokšteles viešai varto dar visai neseniai, bet tai daro su giliu vinilo fetišistams būdingu jausmu. Na, o trečiasis Lietuvos atstovas vakare – Quazar – jau ne kartą yra viešėjęs Maskvoje, tad smarkiai laukia Sandros atgabenamų linkėjimų.

Pirmasis „Ballet“ piruetas klube „Opium“ – birželio 4-ąją, penktadienį. Su DJ Sandra iš Maskvos bus slidu, elegantiška ir visai nevėsu. Tai baletas!