Archyvai

Aštuoni „Šokis hip-hopo ritmu“ konkurso šokėjai Vilniuje susigrums dėl geriausiojo vardo

Aistringi ir kvapą gniaužiantys Majamio gatvės šokiai vienam vakarui persikels į Vilnių – šį ketvirtadienį jau nuo 15.00 val. sostinės prekybos ir pramogų centre „Ozas“ skambės hip-hopo ritmai. Čia dėl geriausio šokėjo vardo susigrums aštuoni finalininkai, įveikę likusius varžovus filmo „Šokis hip-hopo ritmu“ gatvės šokių konkurse. Iš viso savo jėgas konkurse išmėginti panoro net 29 šokėjai. Po dviejų atrankos etapų, kuomet geriausius išrinko kompetentinga šokėjų komisija ir internautai, į iškilmingą finalą pateko 8 geriausi.

Nemokamos programos metu nuo 15.00 iki 18.00 val. svečiai ir šokėjai galės sudalyvauti konkurso mokytojų parodomosiose pamokose, išgirsti 2010 m. “Pravda naujokų apdovanojimuose” geriausios metų grupės prizą atsiėmusius talentingus reperius „Dee & Kamy“ ir, žinoma, stebėti finalininkų pasirodymus. Renginio vedėju taps žinomas didžėjus ir prodiuseris Vaiperis, o didžėjaus pareigas apsiims turtingą šokių kovų patirtį turintis DJ Rus Dawg.

Gražiausius ir įspūdingiausius šokių elementus finale demonstruos tūkstančius internautų balsų surinkę ir komisiją pavergę Ramūnas Kamandulis, Nijolė Jagelo-Neli, Marius Eidrigevičius-Arni, Agata Pečiul-Gotcha, Lukas Karvelis, Aleksandr Jeru-SaneOne, Domas Zinkevičius-Zenke ir Jokūbas Nosovas-Zmej. Geriausio šokėjo lauks ne tik audringi aplodismentai, šlovė ir pripažinimas, bet ir planšetinis kompiuteris “iPad”.

Prieš naujosios, jau ketvirtosios „Šokių hip-hopo ritmu“ dalies premjerą surengtame konkurse prie teisėjų stalo sėdės net trys puikiai Lietuvos šokių pasaulyje žinomi profesionalai: viena žinomiausių Lietuvos gatvės šokių šokėjų ir mokytojų Gaudrė Kazlauskaitė, šokių projekto „Tu gali šokti“ dalyvis bei šokių treneris Laurynas Žakevičius ir Paryžiuje šokėjo karjerą pradėjęs gatvės šokių meistras Hubertas Laginas.

„Konkursantų gretose buvo ir pažįstamų veidų, ir keletas naujų. Pati stengiausi vertinti kiekvieną taip, lyg jo nepažinočiau – pagal vienodus kriterijus. Tad viską lėmė tai, kaip sukurta konkursui atsiųsta vaizdo medžiaga ir ką joje šokėjas parodo, o ne tai, kaip kada nors esame matę jį šokus gyvenime“, – sakė viena komisijos narių G. Kazlauskaitė.

Šokio profesionalė tikino, kad nenustebtų, jei publikos favoritai kardinaliai pasikeistų pamačius šokėjus gyvai finalinių kovų metu. Pasak G. Kazlauskaitės, gyvai žmonės šoka visai kitaip nei filmuotoje medžiagoje, tad ketvirtadienį, liepos 26 dieną, prekybos centro „Ozas“ svečiai gali tikėtis neeilinio reginio.