Archyvai

Armin Van Buuren siunčia lietuviams karštus linkėjimus iš Beiruto

Iki populiariausio pasaulyje didžėjaus Armin Van Buuren pasirodymo mūsų šalyje likus kiek daugiau nei dviem savaitėms, būsimo renginio organizatoriai kartu su vienos TV laidos kūrėjais apsilankė Libano sostinėje Beirute. Rytų diskotekų sostine vadinamame mieste praėjusį savaitgalį įvyko neįtikėtino masto Armin Van Buuren 9 valandų solinis šou “Armin Only”.

Ypatingai brangus Olandijos šokių muzikos žvaigždės koncertas vyksta tik pačiose didžiausiose koncertų salėse bei stadionuose. Sunkiai aprašomą “Armin Only” šou Beirute aplankė per 20 000 žmonių ne tik iš Libano, bet ir iš kaimyninių valstybių. Tarp tūkstančių žmonių buvo ir keletas lietuvių, kurie neslėpė džiaugsmo ir jaudulio, kad būtent jiems savo akimis teko pamatyti tokio lygio pasirodymą. Tarp šių žmonių buvo ne tik būsimo renginio Lietuvoje organizatoriai, bet ir Lietuvoje žinomas TV laidų prodiuseris Edvardas Žičkus.

Žurnalistas garsėja interviu su tokiomis pasaulio ir mūsų šalies garsenybėmis, su kuriomis apie atvirą pokalbį jo kolegos tik drįstų pasvajoti. E. Žičkus ir iš Beiruto negrįžo tuščiomis – Lietuvos žiūrovams parengtas išskirtinis susitikimas su populiariausiu pasaulyje didžėjumi Armin Van Buurenu. Užbėgant netrukus TV ekranus pasieksiančiam interviu už akių, E.Žičkus perduoda trance muzikos žvaigždės gerbėjams karštus linkėjimus iš Artimųjų Rytų krašto Beiruto.

Skirtingai nei jo arogantiški kolegos ir konkurentai, šiltu bendravimu ir kuklumu garsėjantis didžėjus Nr.1 pasaulyje nuoširdžiai laukia sugrįžimo į mūsų šalį ir susitikimo su savo gerbėjais, kuriems jis žada neabejotinai įsimintiną šou. Jau dabar Armin Van Buurenas kviečia savo kalendoriuje apsibraukti vasario 15-ąją ir susitikti su juo “Siemens“ arenoje.

2007-aisiais į populiariausių pasaulyje didžėjų viršūnę užkopęs Armin Van Buuren jau ketvirtus metus iš eilės išrenkamas pačiu populiariausiu. Už nugaros, kaip ir kasmet, jam liko net tokie šokių muzikos rykliai kaip David Guetta ir Tiesto. Jo daina “In and Out of Love“ svetainėje “Youtube” peržiūrėta jau 76 milijonus kartų, o jo radijo laidą “A State of Trance“ kiekvieną savaitę klausosi net 30 milijonų žmonių.

Jau vasario 15 d. jis ketvirtą kartą sugrįš į Lietuvą. Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Olandijos futbolo žvaigždėms populiarumu nei kiek nesusileidžiantis Armin Van Buuren surengs savo pasirodymą Vilniaus “Siemens” arenoje. Olandą joje pasitiks pilnutėlė arena. Jau dabar aišku, kad tai bus vienas didžiausių šokių muzikos renginių 2011-aisiais.

Armin Van Buuren video sveikinimas lietuviams: