Archyvai

„Annihilator“ lyderis Jeffas Watersas apie sekmadienio koncertą Vilniuje

Po 2010 metų vasaros koncertų festivaliuose Sonisphere, Masters Of Rock, Hellfest, Kavarna Rock ir kt. visoje Europoje, thrash metal legenda „Annihilator“ paskelbė apie labai fanų lauktą rudens turą. Labai didelės reikšmės tam turėjo naujojo pasaulinio agento atsiradimas. Po to, kai grupė pasirašė susitarimą dėl atstovavimo su Steve Strange (atlikėjų Eminem, „Coldplay“, „Snow Patrol“, „Queens Of Stone Age“ agentas), jos akcijos iškart pašoko į viršų. Pasak paties agento, „Annihilator“ yra ta grupė, kurią jūs būtinai turite pamatyti gyvai!”.

Grupės lyderis Jeffas Watersas priduria: „Mums išies buvo didelė garbė šią vasarą groti tokiam dideliam nuostabių metalo fanų būriui Europoje. Pamatyti daugybę kolegų iš kitų grupių ir jų aplinkos taip pat buvo malonus šio veiksmo papildymas. Mes dėkingi Steve‘ui Strange‘ui už jo palaikymą ir didelį darbą. Jis suteikia mums galimybes, kurių neturėjome iki šiol. O pabaigai aš norėčiau pasakyti visiems tikriems metalo fanams Lietuvoje – būkite pasiruošę! Mes atiduosime jums 110 % savęs, nes tik jūs esate priežastis to, kad esame stiprūs ir net stipresni nei iki šiol. Ačiū visiems fanams!”

""

Kanadiečiai „Annihilator“ su dar dviem Europos metalo grupėmis „Sworn Amongst“ (D.Britanija) ir „Svolk“ (Norvegija) svečiuosis Vilniuje jau spalio 24 d. klube „New York“. Bilietus į šį renginį galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir renginio dieną klubo kasoje. Renginio pradžia 19 val.

Paskutiniais pigesniais bilietais, kurių kaina tik 60 litų bus prekiaujama iki pirmadienio vėlaus vakaro. Nuo vidurnakčio bilietai brangs – skubėkite!