Archyvai

ANNIHILATOR kaitina atmosferą: kartu atvyksta 2 grupės ir… dovana gerbėjams

Artėjant koncertui Vilniuje, thrash metal grupė ANNIHILATOR paskelbė savo "Total Annihilation 2010 Europe" turo svečius. Koncerte Vilniuje 2010 m. spalio 24 d. scenoje dar išvysime dvi kitas grupes.

Pirmieji iš jų – D. Britanijos thrasher’iai SWORN AMONGST. ANNIHILATOR lyderis Jeff‘as Waters‘as: "Labai malonu kartu turuoti su jauna grupe, kuri žino kas yra thrash‘as ir kaip tai pateikti metalinei publikai. Ši grupė – tai kieta medžiaga, kurios klausant prisimeni ankstyvuosius Slayer, Exodus, Testament, Kreator plius dar kažkas savito ir originalaus. Žudantys gitarų rifai ir galingas vokalas."

Antrasis turo svečias iš Norvegijos – grupė SVOLK. Tai – jauna ir sparčiai populiarėjanti grupė, savo kūryboje neapsiribojanti vieno muzikos stiliaus rėmais. Jeff‘as Waters‘as: „Grupę SVOLK man parekomendavo draugas – ir jie „pagavo“ mano akis ir ausis. Jų skambesį galima apibūdinti kaip „kažkas tarp „Danzig“ ir „Queens Of Stone Age“, sumaišytų su kietu hard rock ir heavy metal“. Man jie išties patiko. Puikus paketas ANNIHILATOR turui kartu su hard, heavy ir thrash metal – viskas viename. Tai bus jūsų sėdynes išspardantis turas!”

Ir dar viena karšta ir maloni naujiena ANNIHILATOR gerbėjams! Grupė ir jos leidybinė kompanija „EARACHE Records“ suteikia galimybę nemokamai atsisiųsti ANNIHILATOR dainų rinkinį, kuris vadinasi taip pat, kaip ir būsimas grupės turas "Total Annihilation’.

Primename – kanadiečiai ANNIHILATOR su dar dviem Europos metalo grupėmis svečiuosis Vilniuje jau spalio 24 d. klube NEW YORK. Bilietus į šį renginį galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose, internetu tiketa.lt ir renginio dieną klubo kasoje. Renginio pradžia 19 val.