Archyvai

„Amnesia“ vakarėlis – galimybė būti pastebėtam ir į Ibizą išvykti su darbo pasiūlymu

Prodiusavimo agentūra „Be You“ ir kultinis Ibizos naktinis klubas „Amnesia“ gastrolių Vilniuje metu skelbia talentingų ir žavių Lietuvos merginų kastingą. Atranka vyks kovo 5 dieną klube „Olialia“, prieš prasidedant vakarėliui „Amnesia Ibiza. Baltic Tour Lithuania 2011“. Klubo vadovai vakarėlio ir kastingo metu rinksis žavingiausias merginas, norinčius vasarą Ibizoje dirbti modeliais, šokėjomis, dainininkėmis ar kitais klubo darbuotojais.

Būsimų klubo darbuotojų lietuvaičių atranką vykdys geriausio pasaulyje vardą kelerius metus iš eilės pelniusio Ibizos klubo „Amnesia“ vadovybė – klubo savininkas Martin Ferrera ir direktorius Daniel Gasulla Magdalena bei penktus metus klubą Lietuvoje atstovaujančios prodiusavimo agentūros „Be You“ atstovė Leonora Blekaitytė – visi patyrę talentų „medžiotojai“ ir sukaupę didžiulę patirtį įvairiose pasaulio šalyse.

„Mes savo gastrolių metu kiekvienoje aplankytoje šalyje ieškome naujų talentų. Tokiu būdu atsirenkame žmones, kurie labai trokšta dirbti pas mus ir yra tikrai motyvuoti, o „Amnesia“ klubui įvairiausių kultūrų ir tautybių darbuotojai suteikia kosmopolitišką atmosferą“, – pasakojo klubo direktorius Daniel Gasulla Magdalena.

Į kastingą kovo 5 d., 16.00 val., kviečiamos ne tik šokėjos profesionalės, bet ir šokių patirties neturinčios merginos. Taip pat pirmą kartą Lietuvoje parodyti savo muzikinį, dainavimo ar modelio talentus galės kiekviena norinti. Svarbiausias kriterijus – aistra muzikai ir charizma. Visi sėkmingai pasirodę kastinge ir savo šokiu bei jaunatviška energija sužavėję Lietuvoje besilankančius svečius iš vakarėlio išeis su pasiūlymu 4-5 mėnesius padirbėti garsiausiame salos naktiniame klube „Amnesia“.

Jau mažiau nei už 3 savaičių sostinės naktinį klubą „Olialia“ drebins užkrečiančią linksmybių nuotaiką propaguojanti didžėjų komanda, teatralizuoti aistringų šokėjų pasirodymai. Tiesiai iš Ibizos atkeliavusios dekoracijos transformuos klubo erdvę į geriausią salos diskoteką. Specialiai šiam vakari ruošiamas išskirtinis šokio perfromancas „Innergalactic“, kurį kuria ir ruošia jungtinė lietuvių ir ispanų komanda.

Renginio atmosferą kurs žymiausi „Amnesia“ rezidentai: vasarišką šokių muziką kuriantis DJ Mar-T, uždegančių pasirodymų meistras Diablo, elektronine perkusija apsiginklavęs instrumentalistas Zeles, indėnų genčių būgnų griausmą keliantis Felix ir virtuoziška Ibizos klubo šokėjų komanda.

Nuo 2006-ųjų „Amnesia“ klubas žiemos muzikos konferencijoje (IDMC) buvo tris metus iš eilės pripažintas geriausiu pasaulyje. Kasmet Majamyje vykstanti konferencija išrenka labiausiai nusipelniusius šokių muzikos atstovus iš viso pasaulio.

„Amnesia Ibiza. Baltic Tour Lithuania 2001“ vakarėlis įvyks kovo 5 dieną Vilniaus klube „Olialia“, Gynėjų g. 14. Bilietais prekiauja „Tiketa“.