Archyvai

Alina Orlova skelbia papildomą koncertą Vilniuje

Tarp pasirodymų Maskvoje ir Prancūzijoje Alinos Orlovos planuose – ir vasario 8 dienos koncertas Lietuvoje. Daugiau nei metus Vilniuje nekoncertavusios dainininkės pasiilgę gerbėjai išpirko bilietus į šį pasirodymą. Todėl koncerto organizatoriai skuba pranešti apie papildomą Alinos Orlovos pasirodymą vasario 9 dieną Vilniuje, šv. Kotrynos bažnyčioje.

Alina Orlova apimta malonaus jaudulio ir nekantrumo – po metų pertraukos vasario 8 dieną suplanuotas pasirodymas Vilniuje jau išparduotas! Todėl dainininkė Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje pasirodys du vakarus iš eilės – vasario 8 ir vasario 9 dieną.

""

„Metus keliavau ir koncertavau užsienyje daugiau nei Lietuvoje. Tačiau lietuviams visada saugau kažką naujo ir išskirtinio – čia mane geriausiai supranta“, – ką tik iš Maskvos grįžusi Alina Orlova džiaugėsi, kad rengiamas papildomas pasirodymas.

Ypatingame koncerte šv. Kotrynos bažnyčioje Alina su gerbėjais pasidalins ne tik pirmojo albumo „Laukinis šuo dingo“ dainomis, bet ir šiuo metu įrašinėjamo būsimo albumo kūriniais. „Antras albumas įrašinėjamas jau ilgai, bet aš neskubu, kūrybos ir nereikia skubinti. O naujas dainas koncertuose visada dainuoju, jos mane įkvepia“, – dalinosi naujienomis Alina.

Alinos Orlovos jautrios dainos jau keletą metų keliauja po Europą ir Rusiją, kur dainininkė nuolat rengia pasirodymus, dalyvauja mados foto sesijose ir renka apdovanojimus už kūrybą. Šiais metais į Vakarų Europos ir Skandinavijos muzikos prekių parduotuves iškeliaus ir Alinos albumas „Laukinis šuo dingo“. Todėl po pasirodymų Lietuvoje Alinos laukia albumo pristatymai ir gerbėjai Prancūzijoje.

Alina Orlova koncerte Sankt Peterburge:

Alina Orlova kino festivalyje Kinotavr:

 

 

Alinos Orlovos akustinis koncertas
Vasario 8 d. 19 val. ir papildomas koncertas vasario 9 d. 19 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje
Bilietus platina „Tiketa“.