Archyvai

Ala Pugačiova: Lietuva, ačiū už dukrą lietuvę ir ilgai kurtą pasaką!

Antradienio vakarą sostinės „Pramogų arenoje“ koncertą surengusi rusų estrados primadona Ala Pugačiova Lietuvai tarė „ačiū“ už dukrą lietuvę, gerbėjams dėkojo už daugelį metų kurtą pasaką, atviravo ir dovanojo jiems gerai žinomas dainas.

Paskutinį kartą gyvai Lietuvoje išvysti mylimą dainininkę nešini glėbiais gėlių daugiausiai rinkosi vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie net sunkiai vaikščiodami panoro pagerbti rusų estrados primadoną.

Pavėlavusi pusvalandį, į sceną juodai apsirengusi žengė ilgai laukta legendinė dainininkė, kurią salė pasitiko apdovanodama gausiais plojimais. Sudainavusi tris iš eilės dainas, rusų estrados legenda prabilo lietuviškai: „Labas, vakaras“.

„Ech, gera kažkaip, – tęsė dainininkė, – Atvažiuoju čia ir atsimenu, kokia buvau čia laiminga. Nenoriu jūsų gąsdinti, sakydama, kad palieku sceną. Lietuva, esu dėkinga jums, nes mano dukra (Kristina Orbakaitė – aut. past.) lietuvė. Mano gyvenimas nesibaigia ties gastrolių pabaiga. Yra kinas, teatras, radijas, norisi pabūti su anūkais, galėsiu pažvelgti dukrai į akis, galų gale galima tiesiog stebėti gamtą. Ačiū, kad buvote kartu, ačiū, kad jūsų širdys buvo su manimi daug metų. Ačiū, kad kūrėte su manimi pasaką, kuri kartais ir nebuvo linksma. Jei palikau ką nors jūsų širdyse – tai man didžiausia dovana“, – savo klausytojams kalbėjo rusų estrados primadona.

Paatviravusi A.Pugačiova gerbėjams toliau dovanojo dainą po dainos.

Scenoje stovėjo staliukas su veidrodžiu ir balta nedidelė sofutė, ant kurios, užsidėjusi rožinį apsiaustą, dainuodama keletą kūrinių buvo prisėdusi dainininkė. Rusų estrados legenda scenoje atrodė energinga, jaunatviška ir be galo artistiška.

„Kiekviena jos daina – lyg mini spektaklis. Man labai patiko, ypač, kai Ala eilėmis kalbėjo apie kvailą meilę, lepinančią jau išlepintus ir taip pat mirštančią“, – portalui Vilniusbynight.lt teigė ištikima A.Pugačiovos gerbėja Tania.

„Negaliu nepriimti jūsų gėlių, jei tokių yra, noriu pamatyti jūsų akis, o jūs pažiūrėkite į mane“, – kviesdama truputį pailsėti A.Pugačiova nusileido nuo scenos ir apsuko ratą aplink salę. Grojant dainininkėms kūriniams, gerbėjai ją fotografavo, dovanojo puokštes gėlių, bučiavo, o kai kurie tiesiog ašarojo iš susijaudinimo.

A.Pugačiovai grįžus ant scenos ir vėl užtraukus dainas ar ėmus šokti, publika negailėjo plojimų. Vėliau ji trumpam nuo scenos dingo, palikdama publiką su savo muzikantais bei pritariamaisiais vokalais. Po kelių minučių rusų estrados primadona grįžo vilkėdama rausvai raudoną drabužį. Jai atlikus kelias dainas, publika atsistojo, o A.Pugačiova jai dėkojo, sakydama, kad būtent tai atlikėjui yra tikra laimė.

Po kelių dainų dainininkė paliko sceną, bet žiūrovams plojant grįžo dar kartą. Ji siuntė gerbėjams bučinius, nuoširdžiai dėkojo, o paskui vėl pasitraukė į užkulisius. Grupelė ištikimų A.Pugačiovos klausytojų dar bandė dainuoti gerai žinomą dainą „Milijon alych roz“ („Milijonas raudonų rožių“ – liet.) ir kviesti atlikėją pakartoti, tačiau rusų estrados legenda į sceną jau nebegrįžo.

 

 Informacija © Vilnius by Night. Griežtai draudžiama kopijuoti bei platinti be vilniusbynight.lt sutikimo.