Archyvai

Al Jarreau įrašė naują singlą ir pradėjo pasaulinį turą

Lietuviai vieninteliai turės galimybę Vilniuje gyvai išgirsti ir išvysti garsiausią unikalaus balso savininką Al Jarreau, kuris kovo 2 d., „Siemens“ arenoje, surengs vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse. Kartu su muzikantų komanda jis pasaulinio turo metu pristatys geriausius visų laikų savo karjeros perlus.

Džiazo vokalistas Al Jarreau įrašė naują singlą ir pristato jį savo fanams. „Double Face“ buvo įrašytas su pianistu Deodato, šis singlas įeis į naująjį albumą „Accentuate the Positive“.

Pristatydamas naują singlą jis jau pradėjo koncertuoti Jungtinėse Amerikos valstijose. Išsiilgę fanai sausakimšai pripildo sales ir ilgai nepaleidžia atlikėjo nuo scenos.

Apie patį atlikėją ir jo muziką galima kalbėti daug. Kuomet klausaisi Al Jarreau supranti, kad negali įdėti jos į jokius rėmus. Jarreau muzika – tai svaiginantis Karibų, Brazilų ir Afrikos mišinys su šlakeliu gospelo, senojo džiazo ir hard-driving fanko. All Jarreau muzika nesavalaikė, pilna džiaugsmingumo dvasios. Kuomet žmonės kalba apie nugludinto džiazo garsus, jie turi omeny Jareau.

All Jarreau atrado savo kelią koncertuodamas mažame džiazo klube su trio, vadovaujamu George Duke, ir jau besibaigiant 60-iesiems jis žinojo, kad muzika taps svarbiausia jo gyvenime. Persikėlęs į į Niujorką dirbo su Johny Carson‘u, David Frost‘u ir Mike Douglas, grojo su gitaristu Julio Martinez.

Al Jarreau karjeros viršūnę pasiekė 1977 m. kuomet Warner Brothers Records išleido dvigubą albumą pavadinimu „Look to the Rainbow“.

Al vis dar laikomas daugiausiai koncertuojančiu atlikėju, 2009 metais jis surengė 6 savaičių Europinį turą, kurio metu aplankė festivalius Vokietijoje, Paryžiuje, Skandinavijoje, vėliau keliavo po šiaurės Ameriką. Keliaudamas Al Jarreau atliko didelį darbą, surinko albumą „The Very Best of Al Jarreau: An Excellent Adventure“.