Archyvai

Aktorės Neringos Varnelytės antrininkė – studentė

Filmo „Vardas tamsoje“ kūrėjai nuo pavasario ieškojo į aktorę Neringą Varnelytę (40 m.) panašios merginos. Antrininkė pagaliau rasta – lietuviškame filme vaidins VU matematikos fakultete studijuojanti Deimena Drąsutytė (21 m.)

„Kai paskambino filmo prodiuserė, labai nustebau. Kine vaidinti nesvajojau. Bet, žinoma, išbandyti įdomu ir džiaugiuosi šia galimybe“, – su šypsena pasakoja mergina.

D. Drąsutytė prisipažįsta, kad kol kas, neišbandžius aktorystės, ją labiau traukia veiksmas už kadro. Mergina jau kelis mėnesius dirba režisieriaus Emilio Vėlyvio filmavimo aikštelėje. Filme „Vardas tamsoje“ ji filmuosis spalio mėnesį.

Kino juostos prodiuserė Živilė Gallego (kompanija „Fralita Films“) sako, kad renkantis D. Drąsutytę ilgai svarstyti neteko. „Nesakau, kad ji kaip du vandens lašai panaši į pagrindinę aktorę Neringą Varnelytę, tačiau labai ją primena. Be to, prieš kamerą ji elgiasi natūraliai“, – sako Ž. Gallego.

Pasak prodiuserės, savo nuotraukas atsiuntė nemažai vaidinti norinčių merginų. Tačiau, tinkamos kandidatės video bandymams buvo tik trys.

„Vardas tamsoje“ filmavimas prasidės jau kitą mėnesį. Tai bus psichologinė drama, detektyvas, kupinas ironiško humoro. Veiksmas vyksta mažame miestelyje, kurio įprastą rutiną sukrečia paslaptinga nepilnametės mirtis. Tirdama šią bylą tardytoja (Neringa Varnelytė) stoja į akistatą su praeitimi, nes staiga paaiškėja, jog pagrindinis įtariamasis – jos buvęs mylimasis.

„Vardas tamsoje“ kuriamas pagal to paties pavadinimo Renatos Šerelytės romaną. Filmą režisuoja Agnė Marcinkevičiūtė, prodiusuoja – kompanija „Fralita Films“.

Kino juostoje taip pat vaidina Jurgita Jurkutė, žiūrovams pažįstama iš televizijoje vedamų laidų.