Archyvai

Aistruoliai toliau šluoja bilietus į 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą

Ketvirtadienį, kovo 17 d. prasidėjusi vieša prekyba bilietais į 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą, kaip ir prognozuota, sulaukė didelio Lietuvos ir užsienio aistruolių dėmesio. Per pirmąsias 5 prekybos valandas buvo parduota beveik 4 tūkstančiai bilietų į Lietuvoje rugsėjo mėnesį vyksiančias žemyno pirmenybes.

Pamatyti Lietuvos rinktinę yra galimybė ketvirtfinalyje

Labiausiai pirmąją viešosios prekybos bilietais dieną buvo perkami bilietai į finalinį 2011 m. Europos čempionato etapą Kaune. Jau praduoti visi bilietai į čempionato finalą bei rungtynes dėl bronzos medalio, taip pat pusfinalio rungtynes, kuriose, sėkmingai susiklosčius čempionato eigai, žaistų Lietuvos rinktinė.

„Aistruoliai kovo 17 d. 15 val. dar galėjo įsigyti bilietus į visus ketvirtfinalio susitikimus. Viename jų, tikimės, žais ir Lietuvos rinktinė. Viešoje prekyboje šiandien tai yra paskutiniai bilietai į Europos čempionato rungtynes, kuriose turi galimybių žaisti Lietuvos komanda“, – sako „Tiketos“ vadovas Andrius Žiauberis.

Bilietų taip pat dar yra ir į kitą pusfinalio susitikimą, vyksiantį Kauno arenoje ir į antrojo etapo rungtynes „Siemens“ arenoje, kuriose nežais Lietuvos ekipa.

Laukia favoritų rungtynių

Per pirmąsias viešosios prekybos valandas daugiausiai bilietų per „Tiketos“ interneto svetainę pirkta iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir Balkanų valstybių. Be finalinio etapo populiariausios buvo Šiaulių ir Panevėžio arenose vyksiančios A ir B pogrupių rungtynės.

„Pastebime, kad šiandien bilietus aktyviausiai perka krepšinio grožį ir įtampą vertinantys aistruoliai. Jie renkasi rungtynes, kuriose tarpusavyje žais pogrupių favoritai, kur tikimasi atkaklios kovos“, – pastebi A.Žiauberis.

Panevėžyje daugiausiai dienos bilietų parduota, kai susitiks Ispanijos ir Turkijos komandos, Šiauliuose labiausiai laukiama Italijos-Prancūzijos ir Vokietijos-Serbijos rungtynių, Klaipėdoje – Slovėnijos-Rusijos, Alytuje – Graikijos ir Kroatijos kovų.

Krepšinis lenkia ir „Metallica“

Bilietų į 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą viešosios prekybos pradžia sukėlė vieną didžiausių aistruolių susidomėjimų Lietuvos renginių istorijoje. Pasak „Tiketos“ vadovo, bilietų paklausa kovo 17 d. buvo kaip į grupės „Metallica“ koncertą bei 2010 m. Europos jaunimo iki 18 metų čempionatą.

„Pirmosiomis prekybos valandomis sistemai tekęs apkrovimas buvo didelis, tačiau, aišku, nesulyginamas su tais išbandymais, kurie teko kovo 14 d., kai prasidėjo išankstinė bilietų prekyba „EuroBasket 2011 Fan Club“ nariams. Tad, nors daugiau nei 50 proc. bilietų buvo nupirkti internetu, viskas veikė užtikrintai“, – sako A.Žiauberis.

2010 m. rudenį „Tiketa“ įdiegė vieną moderniausių Europoje bilietų platinimo sistemų, į kurią per kelis etapus buvo investuota daugiau nei 1 mln. litų. Siekiant sklandžiai aptarnauti prognozuojamą didžiulį pirkėjų srautą, „Tiketa“ kartu su savo partneriais ženkliai padidino IT sistemos resursus. „Baltic Data Center“ skyrė papildomus duomenų centrų išteklius, o telekomunikacijų bendrovė TEO – padidino sistemos veikimui būtino interneto spartą.

Pirmaujanti Lietuvoje bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ priklauso grupei „SEVEN Entertainment” ir yra oficialus „EuroBasket 2011“ bilietų platintojas.