Archyvai

"Absolut Underground" renginių serija į Vilnių neša Berlyno reivų dvasią

Kompromisų nepaisanti muzika, dvigubai daugiau garso ir šokiai iki ryto – tokiais aksesuarais papuoštas naktis sostinės klubinėtojams žada vasario 4-ąją startuojanti renginių serija "Absolut Underground". Ryškiausiems Vilniaus reiveriams tai nebus vienkartinė patirtis – norintys savo ausų būgneliais pajusti modernaus pogrindžio jėgą klube "Opium" laukiami ir balandžio 1 bei gegužės 13 d.

"Tie, kuriems bent kartą nusišypsojo laimė pašokti Berlyne, pasakys, kad tai buvo ypatingas išgyvenimas. Lygiai to paties tikimės iš "Absolut Underground" serijos. Sieksime, kad patyrę sostinės klubinėtojai šias vardines naktis savo kalendoriuje žymėtų raudona spalva", – teigia idėjos autorius Recoco, kurio bendradarbiavimas su "Opium" prasidėjo nuo itin sėkmingos gimtadienio puotos "Riešutinės". Būtent po jos didžėjus ir renginių organizatorius su klubo atstovais sutarė ilgesniam laikui įsikurti "Opium" rūsyje.

Tipišką Vokietijos sostinės diskoteką Vilniuje pirmąjį vasario penktadienį įgarsins Alland Byallo. Iš San Francisko kilusį ir Berlyne šiuo metu gyvenantį diskžokėjų autoritetingasis šokių muzikos leidinys "XLR8R" pravardžiuoja elegantišku tamsos princu, o jo pasirodymų grafike figūruoja tokios vietos kaip „Berghain/Panorama bar" ir "Week End" Berlyne, "Harry Klein" Miunchene ar "D Edge" San Paule. Aukščiausiais balais klubinės bendruomenės vertinamą Alland Byallo kūrybą publikuoti kviečia pripažintos "Poker Flat" ir "Liebe*Detail" įrašų kompanijos ir tai tik dar labiau pateisina užimčiausio San Francisko technačiaus vardą.

Amerikiečiui talkins Ruben iš Lietuvoje reziduojančio broliško ispanų tandemo "Monkey Brothers", taip pat galinčio pasigirti pilnėjančia medalių kolekcija. Vis dažniau užsienyje savo programą pristatantys broliai praėjusiais metais patraukė legendinės grupės "Underworld" didžėjaus Darren Price dėmesį ir jau netrukus apšildys jo setus Didžiojoje Britanijoje bei kai kuriose kitose pasaulio šalyse.

"Absolut Underground" renginių metu didžėjai gros žymiai garsiau – organizatoriai specialiai šioms naktims žada įrengti aštuonis kilovatus papildomos "Martin Audio" garso įrangos, užtikrinančios kokybišką skambesį bei judesį iki labai vėlyvų paryčių.