Archyvai

A. Mamontovas ir M. Martinsonas pristatys fotografijų parodą apie kino filmą „Amaya“

Rugsėjo 2 d., 19.00 val., filmo „Amaya“ kūrėjai – režisierius Maris Martinsonas ir pagrindinio vaidmens atlikėjas bei filmo kompozitorius Andrius Mamontovas – prekybos centre „Panorama“ pristatys fotografijų parodą „Amaya. Honkongas po lietaus“.

„Kadangi filmas yra apie žmogiškus išgyvenimus, apie jausmus, kurie paliečia kiekvieną iš mūsų, norime asmeniškai supažindinti žmones su paslaptingu, egzotišku, romantišku „Amaya“ pasauliu ir jo sukūrimo aplinkybėmis. Ši paroda – tarsi kelionė filmo premjeros link, kurioje mes siekiame užmegzti glaudų ryšį tarp filmo kūrėjų ir žiūrovų“, – sakė M. Martinsonas.

""

Parodoje pristatomų nuotraukų autorius, filmo „Amaya“ operatorius Gints Berzins, kviečia žiūrovus pasižvalgyti po egzotiškąjį Honkongą. Tokį, kokį jį mato europiečio akis. Parodos atidarymo metu M. Martinsonas ir A. Mamontovas papasakos intriguojančias filmo kūrimo akimirkas ir atskleis įdomių faktų iš filmavimo aikštelės. Parodos atidarymo metu, bus galima laimėti prizų su filmo atributika.

Ši paroda pradeda renginių ciklą „Trys žingsniai iki premjeros“, kuris skirtas žiūrovų supažindinimui su filmo kūrėjais, kūrimo procesu ir istorija. Artimiausiu metu režisierius M. Martinsonas planuoja pristatyti savo knygą, o „Mados nakties“ metu planuojama akcija „Pasivaikščiojimai po Honkongą“.

Filmo treileris: