Archyvai

A.Jolie filme „Turistas“ kaskadinius triukus atlikinėjo avėdama aukštakulniais

Vaidindama sausio 7-ąją Lietuvos kino teatruose pasirodysiančiame filme „Turistas“, Angelina Jolie, kaip ir dera tikrai kino žvaigždei, turėjo savo ypatingų pageidavimų. Vienas jų – net atlikdama kaskadinius triukus ji turi atrodyti stilingai. Todėl akylesni žiūrovai pastebės – aktorė net ir pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis avi Salvatore Ferragamo batelius.

Kulno dydis, žinoma, priklausė nuo triukų sudėtingumo, tačiau „ji puikiai susitvarkė ir filmavimo metu nenulaužė nei vieno kulno“, – sako filmo stilistė Collen Atwood.

Aktorė filmavimo aikštelėje Paryžiuje bei Venecijoje praleisdavo apytiksliai po dešimt valandų, tad avalynė turėjo būti itin patogi. Būtent šiam vaidmeniui Angelinai stilistė parinko juodų, rusvų bei šviesiai rožinių aukštakulnių poras.

Collen Atwood, laimėjusi Oskarus už kostiumus filmams „Čikaga“ bei „Geišos išpažintis“, šįkart džiaugėsi, jog „Turistas“ filmuojamas Europoje, todėl galėjo naudoti labiau elegantiškus, rafinuotus drabužių derinius, artimus A. Jolie kasdieniam stiliui.

Pati kino žvaigždė teigia buvusi tikrai patenkinta Elizos (toks jos vaidinamos moters vardas) išvaizda. „Veiksmas vyko dviejuose nuostabiausiuose Europos miestuose, kurie man asocijuojasi su elegancija, romantika, švelnumu. Todėl nenuostabu, kad Coleen parinktų drabužių nesinorėjo nusirengti net ir išsijungus kameroms, o labiausiai džiugino žinojimas, kad atliekant triukus nepamesiu sagų ar liemenėlės“, – šelmiškai juokiasi A.Jolie.

Juostoje „Turistas“ Frenkas (akt. Johnny Deppas) atvyksta į Italiją nuraminti sudaužytos širdies. Netrukus nuostabius miesto peizažus Frenko kelionėje papildo nepaprasto grožio moteris. Eliza (akt. Angelina Jolie) Frenko akiratyje pasirodo ne šiaip sau, tačiau apie tai žino tik ji. Eliza turi slaptą planą: ji gelbėja buvusį meilužį, kurio 14 šalių ieško tiek policija, tiek nusikaltėliai. Tad Eliza stengiasi sumėtyti pėdas, nes žino, jog ji taip pat yra sekama, o Frenkas – tiesiog atpirkimo ožys, kuris beveik prašyte prašosi būti paaukotas. Tačiau taip sumaniai sukurptas Elizos planas ima klibėti ir pati Eliza pasijunta atsidūrusi toje pačioje barikadų pusėje kaip ir Frenkas. Dabar jau neaišku, kas šiame žaidime katė, o kas pelė…

Režisierius Florian Henckel von Donnersmarck nuotykinį trilerį „Turistas" nufilmavo remdamasis nuotaikingu Jerome Salle filmu „Afera pagal Antonį Zimerį". Tai pasakojimas apie nepagaunamą tarptautinį nusikaltėlį, tik šį kartą filmo kūrėjai į Entonio Zimerio istoriją pažvelgė iš kitos perspektyvos.

Filmas „Turistas“ kino teatruose – nuo sausio 7 dienos.

Filmo treileris internete: