Archyvai

A.Hopkinsas: nebelaukiu dovanų iš dangaus, nes vieną jau turiu savo lovoje

Seras Anthony Hopkinsas drąsiai teigia, jog jo gyvenimas pranoko net ir patį gražiausią sapną. Tačiau 73-jų aktorius prisipažįsta, kad laimingu jį padarė tikrai ne šlovinga karjera Holivude. Vyro veidas nušvinta kalbai pasisukus apie žmoną, sendaikčių pardavėją Stellą Arroyave, santuoką su kuria vadina didžiausiu gyvenimo pasiekimu.

Būtent ji, A.Hopkinso įsitikinimu, apvertė žvaigždės gyvenimą aukštyn kojomis ir privertė vertinti kiekvieną kartu prabūtą akimirką.

„Mano gyvenimas pranoko visas svajones. Nekalbu apie šlovę ar pinigus, kalbu apie santuoką. Stella – pati gražiausia pasaulyje moteris, mano gyvenimui suteikusi ramybės ir išminties. Susitikome prieš dešimt metų, kai gyvenimas niekur nebejudėjo, tik aš to nesupratau. Netikėjau niekuo, o ypač moterimis“, – britų laikraščiui „The Daily Telegrapf“ pasakojo vyras.

„Kas rytą ji nubunda laiminga, besišypsanti. Argi tai ne dovana? Mano žmona – labai pozityvus žmogus, todėl per tuos metus, kuriuos praleidome drauge, jau išmokau gyvenimą priimti tokį, koks jis yra ir gyventi šia akimirka, o ne laukti dovanų iš dangaus. Tiesa, tą vieną, pačią svarbiausią dovaną jau gavau ir ji yra mano lovoje“, – mylinčiomis akimis žmoną giria aktorius.

""

A.Hopkinsas teigia vėl atradęs aistrą vaidinti ir ypatingai vertina naujus iššūkius. Vienu tokiu tapo jo pasirodymas naujausioje Woody Alleno komedijoje „Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį“. Šiuo vaidmeniu vyras prisipažino pabandęs pabėgti nuo kiekviename žingsnyje persekiojusios Hanibalo Lekterio etiketės, tačiau vėl prie panašaus žanro grįžo siaubo trileryje „Egzorcizmas“ (The Rite), kuris Lietuvoje turėtų pasirodyti balandžio mėnesį.

„Neketinu sustoti. Nepaisant amžiaus, galiu puikiai atlikti savo darbus, jei vaidybą galima pavadinti darbu. Į filmus investuoju visą save ir negaliu pakęsti, jei kas nors aplinkui nesistengia tiek pat, kiek aš“, – sako žvaigždė.

Kitokį A.Hopkinsą filme „Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį“ kino teatruose bus galima pamatyti jau nuo šio savaitgalio. Na, o „Egzorcizmo“ dar teks palaukti. Pasaulyje puikiai startavęs siaubo trileris mūsų šalyje pasirodys balandį.

Filmo „Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį“ treileris:

Filmo „Egzorcizmas“ treileris: