Archyvai

4891 “Smurfų“ gerbėjas tapo Pasaulio Gineso rekordininku

Praėjusį savaitgalį buvo minima pasaulinė Smurfų diena, kuri minima melsvųjų žmogeliukų kūrėjo Peyo gimtadienio dieną. Ta proga netrukus kino teatruose pasirodysiančio filmo „Smurfai“ kūrėjai suorganizavo neįprastą renginį: vienuolikoje pasaulio miestų tam tikroje numatytoje vietoje surinko daugiausiai Smurfais apsirengusių žmonių.

 

Būsimieji rekordininkai turėjo odą nuspalvinti melsvais dažais, dėvėti baltą smurfišką kepuraitę, šviesias kelnes, mėlynus marškinėlius bei avėti baltus batus. Prieš tai buvęs rekordas buvo užfiksuotas tuomet, kai susirinko 2510 „smurfų“.

 

„Tas jausmas, matant tiek daug melsvų ir smurfiškai elgtis bei kalbėti bandančių žmonių, nepakartojamas. Tai byloja, jog ne be reikalo pasirinkome į didžiuosius ekranus perkelti būtent šiuos mielus personažus. Esu sužavėtas tuo, kiek žmonių Smurfai privertė pakeisti spalvą ir susirinkti į vieną vietą“, – sakė „Sony Pictures Entertainment“ marketingo prezidentas Marcas Weinstockas.

 

Jam pritarė ir naują Gineso rekordą registravęs Aleksandras Vypirailenko: „Esu sužavėtas, kaip profesionaliai viskas buvo suorganizuota net vienuolikoje skirtingų pasaulio kampelių. Renginiui mes taikėme tas pačias griežtas taisykles, todėl malonu matyti, kad senasis rekordas buvo ne tik pagerintas, bet ir sutriuškintas“.

 

Pasaulinė Smurfų diena buvo paminėta ir kituose miestuose. Brazilijoje melsvai nušvito keletas statulų, Kopenhagoje – Tivoli sodai, Paryžiuje – Eifelio bokšto prieigos.

 

Visai neseniai pasaulio žiniasklaida mirgėjo nuo pranešimų apie tai, kaip filmo premjeros proga „Sony Pictures“ apie 30 kilometrų nuo Malagos esantį Juzcaro kaimelį paskelbė Smurfų sostine ir visus jo namus perdažė melsva spalva. Tai tapo didžiuliu įvykiu ramios vietovės gyvenime, čia savo studijas statosi žurnalistai, gerokai padaugėjo turistų, o vaikai bei suaugusieji vaikšto persirengę filmo personažais.

 

Žinomų Lietuvos aktorių, tokių kaip Giedrius Savickas, Giedrius Arbačiauskas, Leonardas Pabedonoscevas, Rimantė Valiukaitė bei Rasa Samuolytė dubliuotas filmas „Smurfai“ jau rugpjūčio 19 dieną pasirodys ir Lietuvos kino teatruose.

 

Kol kas kviečiame pažiūrėti nuotaikingą filmo anonsą: