Archyvai

36-erių R.Phillippe`as ketina baigti aktoriaus karjerą

Beveik 40-yje juostų nuo pat 1992 metų suvaidinęs Ryanas Phillippe`as, kurį atpažintų visi, matę tokius kino hitus kaip „Žinau, ką padarei aną vasarą“, „Avarija“, „Erotiniai žaidimai“, paskelbė, jog ketina baigti aktoriaus karjerą. Viešėdamas „Tribeca“ filmų festivalyje jis prisipažino, jog kraustosi į Niujorką, kad pabėgtų nuo populiarumo, įkyrių paparacų ir Holivudo su visais įmanomais jo trūkumais.

„Ketinu mesti aktoriaus darbą ir baigti karjerą Holivude. Nors man tik 36, bet kine jau esu 20 metų, to man jau gana. Noriu pagaliau pagyventi kaip paprastas žmogus“, – sakė R.Phillippe`as. Tiesa, jo atstovas spaudai šios žinios kol kas nepatvirtino.

Aktorių šlovė ir viešas gyvenimas ėmė slėgti po to, kai 2008-aisiais po beveik 10 metų vedybinio gyvenimo oficialiai išsiskyrė su Reese Witherspoon. Būdami kartu jie susilaukė dviejų atžalų – dukters Avos Elisabeth ir sūnaus Deacono. Po kiek laiko vyras draugavo su kolege Abbie Cornish, o šiuo metu šitų jausmų nebeslepia mistinio trilerio „Raudonkepuraitė“ žvaigždei Amandai Seyfried.

Beje, visai neseniai mažai kam žinoma aktorė Alexis Knapp, kuri su R.Phillippe`u susitikinėjo vos kelis mėnesius, paskelbė besilaukianti jo kūdikio. Vyras neigia esąs kaip nors susijęs su jos nėštumu, tačiau teigė, jog jei DNR testas parodys, jog yra kūdikio tėvas, su tuo susitaikys ir jokiu būdu nevengs atsakomybės.

Tačiau kol R. Phillippe`as vargsta su buvusiomis meilėmis ar su į apatinius belendančiais paparacais, jo aktoriniu talentu įsitikinti turėsime dar vieną progą. Jau gagužės 20 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodys drama „Advokatas iš Linkolno“, kuriame pagrindinį žymaus ir savo automobilyje biurą įkūrusio advokato vaidmenį atliks Matthew McConaughey. R. Phillippe čia vaidins turtingą Beverli Hilso pleibojų, kaltinamą pasikėsinimu nužudyti tačiau tikinantį, kad yra nekaltas. Byla, iš pradžių atrodžiusi kaip paprastas ir greitas būdas susižerti nemenką sumelę, netrukus pavirs katės-pelės žaidimu ir rimtu teisininko sąžinės išbandymu…

Kriminalinė drama „Advokatas iš Linkolno“ pastatytas pagal to paties pavadinimo Michaelo Connelly bestselerį, kurį įkvėpė pažintis su tikru advokatu, dirbančiu Lincoln automobilyje. Kol filmas tik keliauja į Lietuvą, siūlome pažiūrėti filmo anonsą: