Archyvai

„30 Seconds to Mars“ lyderis Jaredas Leto negali gyventi be pokyčių

Lapkričio 3 d. į Vilniaus „Siemens“ arenos sceną drauge su savo roko grupe „30 Seconds to Mars“ lipsiantis jos lyderis Jaredas Leto ne veltui vadinamas žvaigžde chameleonu arba Lady Gaga vyriškame amplua. Kiekvieno koncerto metu jis atrodo kitaip, vis kitaip jis atrodo ir kiekviename renginyje, kuriame pasirodo.

Peržvelgus jo atvaizdą užfiksuotą nuotraukų kadruose tampa akivaizdu – jis pokyčių mėgėjas.

„Aš nesiekiu šokiruoti žmonių. Viską darau, tame tarpe ir savo išvaizdą keičiu, tik dėl savęs paties. Man labai svarbu per savo išvaizdą išreikšti manyje tvyrančią nuotaiką. Yra taip buvę, jog dieną nusidažiau savo plaukus į vidutiniškai šviesius, o 4 val. ryte pajutau, jog juos reikia vėl perdažyti į juodus. Aš niekada neneigiau, jog man yra svarbu, kaip aš atrodo. Apskritai aš negalėčiau gyventi be pokyčių“, – sako Jaredas Leto.

Galbūt dėl savo aistros pokyčiams ar noro būti kitokiems, skirtingi būna ir jo vadovaujamos grupės „30 Seconds to Mars“ koncertai. Labai dažnai prieš pat koncertą grupė savo ištikimiausiems fanams (echelonams) praneša apie konkretaus jų koncerto temą. Tuomet ir jie patys scenoje pasirodo atitinkamai pasipuošę. Tiesa, tokiuose koncertuose jų išvaizda dažnai būna išties šokiruojanti.

Net ir gyvenime Jaredas nevengia skandalų. Neseniai praūžusioje Niujorko mados savaitėje vienu gražiausiu pasaulio vyru vadinamas žinomas Holivudo aktorius pasirodė apsirengęs tarsi tik ką būtų išėjęs iš sporto salės. Tačiau tai mažai ką nustebino. Jam atleistina viskas. Tiesa, atrodo, jog jam ir tinka viskas.

„Man patinka rizikuoti. Didžiausias įvertinimas tada ir atsiranda. Kai tu kuri ir esi kūrybingas, yra būtina rizikuoti. Rizikuoti reikia visur, nepamirštant ir savo išvaizdos, stiliaus“, – teigia Jaredas Leto.

Jaredas turėjo ilgus plaukus, šiuo metu yra trumpaplaukis, kažkada buvo plikas, turėjo rožinę skiauterę, buvo blondinas, mėlynplaukis, buvo ir raudonplaukis, turėjo ir Songoko stiliaus šukuoseną. Kažkada nešiojo ūsus, turėjo barzdą, vaikščiojo su „emu“ stiliaus makiažu. Buvo velniškai storas, o po to ir anoreksiškai liesas, o šiuo metu puikuojasi tobulu Adonio kūnu.

Jo aprangos stilius dar įspūdingesnis – nuo beprotiškiausiam „haute couture“ podiumui tinkančių apdarų iki mistiškų papuošalų. Tiesa, pastarieji daugiausia puošti grupės simbolika. Vienas mėgstamiausių Jaredo Leto aksesuarų – trikampio formos pakabutis, vaizduojantis triadą – paskutinio grupės albumo „This is war“ simbolį.

„Įkvėpimo savo stiliui aš semiuosi iš viso pasaulio, iš visų planetos gyventojų. Tame tarpe ir „30 Seconds to Mars“ fanų, kurie sudaro labai stiprią bendruomenę. Jiems aš taip pat dėkoju už kai kurias savo išvaizdos detales“, – prisipažino Jaredas Leto.

Per porą dešimtmečių trunkančią sėkmingą jo, kaip vokalisto ir aktoriaus, karjerą jau buvo galima įsitikinti, jog Jaredas nesensta, o jo stilius tampa toks pat daugialypis, kaip ir jo asmenybė.