Archyvai

„30 Seconds to Mars“ gerbėjų klubas atakavo „Radiocentrą“

Lapkričio 3 d. į Vilniaus „Siemens“ areną atvyksiančios roko grupės „30 Seconds to Mars“ ištikimasis fanų klubas „Lithuanian Echelon“ atakavo „Radiocentrą“. Gerbėjai ne tik savo laiškais užvertė „Radiocentro“ pašto dėžutes ir įrašais apipylė radijo stoties puslapį Facebook‘e, bet ir rytinės laidos „Atsibusk su Vyteniu“ metu privertė vedėją pagroti jų dievaičių kūrinį.

 

Rytinės „Radiocentro“ laidos vedėjo Vytenio dėmesį patraukė iš už lango sklindanti MTV kartos dievaičių „30 Seconds to Mars“ gerbėjų skanduotė „This is war“ (liet. Tai yra karas). Būtent toks yra rudenį į Lietuvą atvyksiančios grupės paskutiniojo albumo pavadinimas.

 

Skanduotė buvo tokia garsi, jog Vytenis nusprendė į studiją pasikviesti visas 12-a lauke triukšmaujančių, grupės plakatais ir atributika pasidabinusių merginų ir pabendrauti su jomis tiesioginiame eteryje.

 

„Mūsų tikslas – kad lietuviai pamėgtų geresnę muziką. Būtent todėl mes stengiamės populiarinti „30 Seconds to Mars“, – pareiškė kalbėti tiesioginiame eteryje deleguota Ringailė. – Mus įkvepia jų muzika, o grupės vokalistas Jared‘as Leto skleidžia idėja, jog kiekvienas turi siekti savo svajonių, būti savimi ir daryti tai, ką mėgsta. Jie kitokie“.

 

Na, o visų veiksmų kulminacija tapo tai, kad atkakliosioms „30 Seconds to Mars“ gerbėjoms pagaliau pavyko palaužti Vytenį, sušvelninti jo ryžtą ir įkalbėti pirmą kartą „Radiocentro“ istorijoje į eterį paleisti „30 Seconds to Mars“ kūrinį. Tiesa, Vyteniui duomenų bazėje pavyko rasti vos vieną šios grupės dainą, tačiau vieną populiariausių ir žinomiausių – „Closer to the edge“.

 

Grupei populiarinti „Echelon“ pasivadinę savotiški gerbėjų kultai visame pasaulyje rengia įvairias akcijas, klijuoja reklaminius grupės plakatus, lipdukus, dalina skrajutes. Tuo tarpu patys „30 Seconds to Mars“ išskirtinį gerbėjų kultą laiko tikrąją dovana bei vertybe, todėl nuolat aktyviai su jais komunikuoja, įtraukia į grupės veiklą.

 

„Lithuanian Echelon“ veikia jau 5-erius metus ir turi daug aktyvių narių didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Visgi aktyviausi šiauliečiai, kauniečiai, vilniečiai ir alytiškiai.